Domov / / / Ako pridať objem jemným vlasom

Ako pridať objem jemným vlasom

Posledná úprava 08.09.2017

Ak si myslíte, že Vaše vlasy sú jemné alebo riedke, nie ste sami. Mnoho žien aj mužov sa cíti rovnako ako vy, a túži po hustých, pružných vlasoch. Police obchodov a lekární sú plné produktov na dosiahnutie hustejšie vyzerajúcich vlasov. Či už sú Vaše vlasy prirodzene jemné, alebo zaznamenávate vypadávanie vlasov, ktoré prichádza s vekom a ako následok niektorých chorôb, je možné mať vlasy, ktoré vyzerajú hustejšie a objemnejšie.

  1. Zmeňte účes. Zájdite za svojím kaderníkom a prediskutujte Vaše želanie mať hustejšie vlasy. Vhodné sú účesy s niekoľkými vrstvami pre “nadýchanejšie” vlasy.
  2. Opýtajte sa svojho kaderníka na melír. Kombinácia strategicky umiestnených tmavších a svetlejších prameňov vlasov môže pridať textúru a objem ochabnutým vlasom.
  3. Zvážte trvalú. Pridá Vašim vlasom kučery, vlny alebo objem. Môžete si kúpiť prípravok na trvalú a urobiť si ju doma alebo Vám ju môže urobiť kaderník
  4. Použite šampón alebo kondicionér pripravený tak, aby pridal jemným vlasom objem. Udržujte svoje vlasy čisté, aby ste im dodali lesk a pohyb a aby nevyzerali zaťažené mastnotou.
    Náš tip: Na zahustenie a zväčšenie objemu jemných alebo rednúcich vlasov odporúčame používať kondicionér na zväčšenie objemu vlasov Revivogen. Výťažky s pšenice, sójové proteíny a zložky hodvábu obalia vlasy a rozšíria ich bez nežiadúceho zaťaženia. Váš účes bude pôsobiť plnšie a zdravšie. 
  5. Skúste si urobiť cestičku na opačnej strane. Tým, že si učešete vlasy inak, môžete dosiahnuť aby Vaše vlasy vyzerali plnšie. Rozčešte si mokré vlasy hrebeňom so širokými zubmi a potom ich vyfúkajte s použitím spreju, tužidla alebo krému na zväčšenie objemu.
  6. Zvážte predĺženie vlasov. Príčesky sa skladajú z 25-50 jednotlivých prameňov ľudských vlasov, ktoré sú pripojené k vlasom špeciálnym lepidlom. Sú drahé a vyžadujú pravidelnú údržbu, ale pridajú veľa objemu inak tenkým vlasom.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy