Domov / / / Ako získať husté, zdravé vlasy...

Ako získať husté, zdravé vlasy plné objemu

Posledná úprava 08.09.2017

Máte jemné, jednotvárne, krehké alebo nezdravo vyzerajúce vlasy. Môžu to byť vlasy, s ktorými ste sa narodili, alebo môžu byť poškodené v dôsledku prílišnej úpravy alebo chemikáliami. Tak, či onak, budete chcieť vlasy, ktoré sú husté, plné objemu a skutočne zdravé. Na dosiahnutie tohto cieľa sa budete musieť starať o svoje vlasy správnym umývaním, úpravou a ošetrovaním. To Vám pomôže opraviť škody, vyživiť svoje vlasy a vlasovú pokožku, a urobiť ich silnejšie a zdravšie.

Krok 1

Navlhčite a umyte svoje vlasy a vlasovú pokožku raz denne kvalitným bio šampónom. Tento má vyživiť aj najsuchšie vlasy a urobiť ich mäkšie a zdravšie, čo je základom pre silné, krásne vlasy. Naneste šampón na pokožku hlavy, do vlasov a na končeky. Dôkladne opláchnite.

Krok 2

Pre posilnenie vlasov a to aby boli plnšie, ako aj lesklejšie a ľahšie na úpravu použite pri každom umývaní kondicionér. Naneste kondicionér od korienkov po končeky a nechajte pôsobiť aspoň päť minút pred tým, než ho opláchnete.

Náš tip: Odporúčame kombináciu šampónu a kondicionéru Revivogen. Vyrobené iba z prírodných látok, sú k vlasom šetrné a zároveň ich posilujú. Šampón obsahuje výťažky saw palmetta, ktoré je výborné proti vypadávaniu vlasov. Kondicionér dodá vlasom objem pričom ich nezaťaží – budú pôsobiť vzdušne.

Krok 4

Vyfúkajte a upravte si vlasy podľa potreby. Môžete si aj natupírovať si vlasy pri korienkoch aby ste im dodali ešte väčší objem.

Krok 5

Pokiaľ máte jemné a lámavé vlasy je vhodné im dodávať živiny v podobe vitamínov vo forme tabletiek alebo používať liečivé séra a vodičky na ozdravenie pokožky a aktivovanie rastu vlasov.

Náš tip: Ak preferujete užívanie tabliet, odporúčame vitamíny na vlasy – na trhu je to najkomplexnejší a najúčinnejší komplex vitamínov potrebných pre silné a zdravé vlasy. Ak preferujete vodičky – odporúčame aktivátor vlasov Spectral RS s aminexilom, ktorý dodá výživu pre vlasy cez pokožku.

Tipy a upozornenia

Opláchnite šampón a kondicionér dôkladne, pretože každý produkt môže zanechať zvyšky a zaťažiť vlasy. Fén zamerajte na svoje korienky, aby vytvorili ešte väčší objem.

Používanie najvyššej teploty vzduchu fénu môže poškodiť Vaše vlasy.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Ako získať husté, zdravé vlasy plné objemu Priemerné hodnotenie: 4 8 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy