Domov / / / Ako získať husté, zdravé vlasy...

Ako získať husté, zdravé vlasy plné objemu

Posledná úprava 05.12.2019

Máte jemné, jednotvárne, krehké alebo nezdravo vyzerajúce vlasy. Môžu to byť vlasy, s ktorými ste sa narodili, alebo môžu byť poškodené v dôsledku prílišnej úpravy alebo chemikáliami. Tak, či onak, budete chcieť vlasy, ktoré sú husté, plné objemu a skutočne zdravé. Na dosiahnutie tohto cieľa sa budete musieť starať o svoje vlasy správnym umývaním, úpravou a ošetrovaním. To Vám pomôže opraviť škody, vyživiť svoje vlasy a vlasovú pokožku, a urobiť ich silnejšie a zdravšie.

Krok 1 - výživný šampón

Navlhčite a umyte svoje vlasy a vlasovú pokožku raz denne kvalitným bio šampónom. Tento má vyživiť aj najsuchšie vlasy a urobiť ich mäkšie a zdravšie, čo je základom pre silné, krásne vlasy. Naneste šampón na pokožku hlavy, do vlasov a na končeky. Dôkladne opláchnite.

Krok 2 - kondicionér na posilnenie

Pre posilnenie vlasov a to aby boli plnšie, ako aj lesklejšie a ľahšie na úpravu použite pri každom umývaní kondicionér. Naneste kondicionér od korienkov po končeky a nechajte pôsobiť aspoň päť minút pred tým, než ho opláchnete.

Náš tip: Odporúčame kombináciu šampónu a kondicionéru Revivogen. Vyrobené iba z prírodných látok, sú k vlasom šetrné a zároveň ich posilujú. Šampón obsahuje výťažky saw palmetta, ktoré je výborné proti vypadávaniu vlasov. Kondicionér dodá vlasom objem pričom ich nezaťaží – budú pôsobiť vzdušne.

Krok 3 - úprava účesu

Vyfúkajte a upravte si vlasy podľa potreby. Môžete si aj natupírovať vlasy pri korienkoch, aby ste im dodali ešte väčší objem. Pozor však na nešetrné zaobchádzanie s vlasmi.

Krok 4 - vitamíny pre vlasy

Pokiaľ máte jemné a lámavé vlasy je vhodné im dodávať živiny v podobe vitamínov vo forme tabletiek alebo používať liečivé séra a vodičky na ozdravenie pokožky a aktivovanie rastu vlasov.

Náš tip: Ak preferujete užívanie tabliet, odporúčame vitamíny na vlasy – na trhu je to najkomplexnejší a najúčinnejší komplex vitamínov potrebných pre silné a zdravé vlasy. Ak preferujete vodičky – odporúčame aktivátor vlasov Spectral RS s aminexilom, ktorý dodá výživu pre vlasy cez pokožku.

Tipy a upozornenia

  • Opláchnite šampón a kondicionér dôkladne, pretože každý produkt môže zanechať zvyšky a zaťažiť vlasy.
  • Fén zamerajte na svoje korienky, aby vytvorili ešte väčší objem.
  • Používanie najvyššej teploty vzduchu fénu môže poškodiť Vaše vlasy.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Ako získať husté, zdravé vlasy plné objemu Priemerné hodnotenie: 4 8 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy