Domov / / Ako dosiahnuť dlhé husté mihal...

Ako dosiahnuť dlhé husté mihalnice

Posledná úprava 02.12.2016

Dlhé krásne riasy vám dodávajú mladistvý a očarujúci vzhľad – vaše oči budú vyzerať veľké a jasné. Tu sú 4 kroky k dosiahnutiu nádherných mihalníc.

  1. Vyživujte svoje riasy. Mihalnice môžu byť suché a lámavé následkom používania riasenky a odličovaču na oči. Aby boli hebké a hydratované, vyživujte svoje riasy napríklad ricínovým olejom.
  2. Používajte sérum na rast mihalníc. Sérum na rast mihalníc podporuje rast dlhších, hustejších rias. Aplikujte toto sérum na svoje horné viečka každý večer pred spaním a výsledky uvidíte v priebehu troch až šiestich týždňov a to bez rizika vedľajších účinkov. Iné séra na predlžovanie mihalníc ako napríklad Latisse nesú so sebou riziko vedľajších äúčinkov v podobe podráždenia očí - a tiež spôsobiť permanentné stmavnutie vašej dúhovky - takže požiadajte svojho lekára, aby vám vysvetlil jeho klady a zápory a mohli ste sa rozhodnúť, či je to pre Vás to pravé.
  3. Používajte kliešte na mihalnice. Kliešte na mihalnice sú nevyhnutné na predlžovanie a tvarovanie rias. Pomáhajú dosiahnuť na pohľad veľké, jasné oči. Tip: Natočte si riasy pred tým než použijete maskaru. Kliešte na mihalnice môžete jemne zahriať fénom (po dobu piatich sekúnd – dajte si pozor aby kliešte neboli príliš horúce!) a pre extra pevnosť na kliešte nastriekajte jemnú vrstvu laku na vlasy.
  4. Používajte maskaru na zväčšenie objemu. Krásne riasy sú nielen dlhé, ale aj husté. (Mihalnice, ktoré sú príliš dlhé, ale nie husté môžu vyzerať ako pavúčie nohy.) Na dosiahnutie krásneho vzhľadu si zvoľte maskaru na zväčšenie objemu, nie dĺžky rias. Ak chcete vytvoriť ilúziu hustých rias, použite najprv hnedú riasenku (riasam dodáte dĺžku) a na končeky rias naneste čiernu maskaru (riasam tak dodáte hrúbku).​

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Ako dosiahnuť dlhé husté mihalnice Priemerné hodnotenie: 3 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac