Umelé mihalnice

Posledná úprava 09.02.2018

Semi-permanentné umelé mihalnice Vám dodajú vzhľad dlhších, hustejších a veľmi prirodzene vyzerajúcich mihalníc. Vyzerajú tak prirodzene, že nikto nebude vedieť, že nie sú Vaše. Slávne osobnosti ako sú napríklad Nicole Kidman, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Lucy Liu alebo Naomi Campbell si dávajú predlžovať riasy, no na to aby ste mohli nosiť umelé mihalnice, nemusíte byť celebrita.

Najčítanejšie za posledný deň

Umelé mihalnice sú ideálne na každodenné nosenie aj na zvláštne príležitosti. Sú semi-permanentné a vyrobené zo syntetických vlákien. Každá umelá mihalnica sa aplikuje jedna po druhej na Vaše prirodzené riasy. Pri správnej starostlivosti a opätovných návštevách salónu Vám umelé mihalnice môžu vydržať veľmi dlhú dobu. Za normálnych okolností riasy človeku vypadávajú po 60-90 dňoch a na mieste vypadnutej riasy okamžite začne rásť nová. Salón je preto potrebné navštíviť opätovne a vypadnuté riasy doplniť. Odporúča sa urobiť tak každé 2 týždne, no táto doba sa líši od človeka k človeku. To ako dlho Vám vaše umelé mihalnice vydržia závisí od toho ako dobre sa o ne staráte aj toho ako často Vám prirodzené mihalnice vypadávajú.

Sú umelé mihalnice bezpečné?

Umelé mihalnice sú aplikované na prirodzené mihalnice a nedotýkajú sa pokožky. Proces aplikácie je bezbolestný a uvoľňujúci, takže väčšina klientov počas jeho výkonu zaspí.

Ako dlho predlžovanie mihalníc trvá a ako sa vykonáva?

Proces predlžovanie rias zvyčajne trvá od 45 minút po 1,5 hodiny. Budete pri ňom pohodlne ležať na masážnom stole alebo kozmetickom kresle so zavretými očami. Spodné riasy sa zakryjú lepiacou páskou. Umelé mihalnice sú potom aplikované na individuálne riasy po jednej.

Ako si mám vybrať aký vzhľad chcem?

Umelé mihalnice sú k dispozícii v celej rade dĺžok a hrúbok. Skúste si premyslieť o aký štýl máte záujem. V salóne sa zistí, akú veľkosť umelých mihalníc sú Vaše prirodzené riasy schopné udržať. Riasy každého človeka sa líšia silou a dĺžkou. Celkový výsledný vzhľad mihalníc je veľmi prirodzený.

Cena

Kompletná sada, ktorá obsahuje 70-100 umelých mihalníc – od 40 eúr. Doplnenie umelých mihalníc – od 20 eúr.

Ako sa starať o svoje nové umelé mihalnice?

  • 12-24 hodín po aplikácii si umelé mihalnice nezamočte
  • Vyvarujte sa kontaktu tečúcej vody s umelými mihalnicami
  • Netrite si oči
  • Použite odličovač na oči na báze vody
  • Nepoužívajte kliešte na mihalnice
  • Neťahajte za svoje riasy – môže to spôsobiť, že Vaše prírodné mihalnice predčasne vypadnú
  • Klamte a povedzte, že to SÚ Vaše prirodzené mihalnice :)
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Umelé mihalnice Priemerné hodnotenie: 4 3 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac