Domov / / / Ako zabezpečiť aby umelé mihal...

Ako zabezpečiť aby umelé mihalnice nepoškodili prirodzené mihalnice

Posledná úprava 09.02.2018

Umelé mihalnice sú semi-permanentné riasy, ktoré kozmetička aplikuje na Vaše prirodzené mihalnice jednu po druhej. Vyzerajú prirodzene a na pocit sú podobné prirodzeným mihalniciam, na rozdiel od umelých rias, ktoré sa aplikujú pomocou lepiacich pásikov. Umelé mihalnice aplikované po jednej vyzerajú dlhšie a plnšie, a sú bezpečnejšie než umelé mihalnice, ktoré sú pripojené pomocou lepiacich pásikov. Vďaka tejto technológii, máte možnosť dosiahnuť nádherné, prirodzene vyzerajúce riasy, rovnako ako modelky a celebrity.

Postup

  1. Na jednu prirodzenú mihalnicu aplikujte iba jednu umelú. Ak ich aplikujete na jednu mihalnicu niekoľko, ich váha môže poškodiť Váš prírodný vlasový folikul.
  2. Po aplikácii každú umelú mihalnicu dôkladne vysušte. Zabránite tak aby sa lepidlo dostalo na okolité riasy a vytrhlo ich.
  3. Vyhnite sa používaniu klieští na mihalnice. Môžu Vaše mihalnice zlomiť a tak spôsobiť, že nedorastú.
  4. Umelé riasy neťahajte pretože s nimi môžete vytrhnúť aj Vaše prirodzené mihalnice. Vaše riasy sa tak môžu poškodiť a môžu prestať rásť.
  5. Vyberte si kvalifikovanú kozmetičku, ktorá je certifikovaná aplikovať umelé mihalnice. Mala by absolvovať praktické školenie, od spoločnosti s dobrou povesťou. Neodporúčame aby ste si aplikovali umelé mihalnice sami.
Čítajte ďalej Tipy pre rast mihalníc
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy