Domov / / Tipy pre rast mihalníc

Tipy pre rast mihalníc

Posledná úprava 04.12.2019

Niektorí ľudia sú geneticky obdarení dlhými a úžasnými riasami. Bohužiaľ, množstvo iných ľudí takto obdarených nie je. To, že po ostrihaní končekov rias Vám narastú dlhšie a hustejšie je obyčajný mýtus. Avšak existuje niekoľko spôsobov, ako podporiť ich rast.

Strava a cvičenie

Nech to znie akokoľvek, zdravá strava a pravidelné cvičenie pomôžu Vašim mihalniciam rásť. Nezabudnite doplniť stravu multivitamínmi. Čím zdravšia budete, tým rýchlejšie budú mihalnice rásť.

Dôkladne odstráňte maskaru

Aby ste vypestovali dlhé a husté riasy nezabudnite sa dôkladne odlíčiť pred spaním. Najprv si umyte tvár vlažnou vodou a potom si tvár jemne osušte. Naneste malé množstvo detského šampónu na riasy a nechajte pôsobiť 20 -30 sekúnd, potom opláchnite.

Prírodné oleje

Pravidelné používanie olivového oleja, oleja s vitamínom E, mandľového oleja, vazelíny alebo ricínového oleja sa odporúča na dosiahnutie lepšieho rastu mihalníc. Tieto oleje sú známe tým, že robia riasy zdravšími a lesklejšími predtým, než prirodzene vypadnú. Aplikujte niektorý z nich na horné viečko pred spaním. Nezabudnite natrieť aj malé množstvo priamo na riasy, no dávajte si pozor aby sa Vám olej nedostal od očí. Pravidelným používaním týchto olejov by ste mali vidieť zlepšenie stavu Vašich rias v priebehu 8 týždňov.

Sérum na rast mihalníc

Náš tip: Sérum na rast mihalníc a obočia je 100% prírodný prostriedok na predĺženie a zvýraznenie mihalníc a obočia. Účinné látky spôsobia, že Vaše mihalnice a obočie budú dlhšie, výraznejšie a atraktívnejšie. Neobsahuje škodlivé chemikálie. Postačí používať 1x denne s preukázateľnými výsledkami do 1 mesiaca.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Tipy pre rast mihalníc Priemerné hodnotenie: 3.7 31 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac