Domov / / Dlhšie mihalnice - jednoduché...

Dlhšie mihalnice - jednoduché a lacné tipy

Posledná úprava 09.02.2018

Povedzme si narovinu, všetky ženy túžia po dlhších a krásnejších riasach. Zatiaľ čo niektoré ženy sa s dlhými riasami narodia, iné nemajú to šťastie. No existujú spôsoby a lacné prírodné produkty, ktoré môžu dĺžku mihalníc zlepšiť.

Skúste aplikovať olivový olej alebo olej s vitamínom E na mihalnice v pravidelných intervaloch. Tieto prírodné oleje môžu posilniť Vaše mihalnice a pomôcť im rásť dlhšie. Niektoré ženy skúšajú natierať mihalnice vazelínou, čo sa preukázalo tiež ako viac-menej účinné. Avšak rozdiel medzi používaním vazelíny a prírodných olejov je ten, že vazelína má tendenciu upchávať póry, zatiaľ čo olivový olej a olej s vitamínom E tento problém nespôsobujú. Vazelína sa väčšinou aplikuje pred spaním a nasledujúce ráno sa opláchne. Je v poriadku aplikovať olivový olej počas dňa, no ak plánujete použiť maskaru, bude to takmer nemožné. Asi nebude prekvapením, že strava zohráva dôležitú rolu v zdraví Vašich mihalníc. Správna strava v kombinácii s multivitamínmi Vám enormne pomôžu pri Vašej snahe vypestovať dlhé mihalnice. Biotín je väčšinou odporúčaný na posilnenie vlasov a nechtov, takže je jasné, že posilní aj Vaše mihalnice.

Keď máte makeup, snažte sa, aby maskara na Vašich riasach nevyschla, pretože to môže viesť k poškodeniu mihalníc.

Mnoho žien tvrdí, že im narástli dlhšie mihalnice po tom, čo ich ostrihali, avšak to je považované za mýtus. Ak sa rozhodnete ostrihať si svoje mihalnice, buďte opatrná a radšej to nechajte na profesionála. Ak to totiž urobíte nesprávne, budete s tým musieť žiť najbližších pár mesiacov, pokiaľ mihalnice nenarastú do pôvodnej dĺžky.

Čo sa týka natáčania rias, buďte tiež mimoriadne opatrná. Mnoho starších klieští na natočenie má tendenciu potiahnuť a zlomiť Vaše mihalnice, čomu by ste sa samozrejme chceli vyhnúť. Použitím niektorého z moderných elektronických kliešťov, ktoré zatáčajú mihalnice prostredníctvom tepla sa môžete vyhnúť mechanickému poškodeniu rias. Avšak aj keď sa jedná len o mierne teplo, stále buďte opatrná pri používaní podobných zariadení v blízkosti očí. Ďalšou výhodou týchto elektronických kliešťov je, že ich môžete použiť pred, aj po nanesení maskary, čo je nemožné pri klasických kliešťoch.

Vyskúšajte tieto tipy a onedlho budete na správnej ceste k dlhým a krásnym mihalniciam.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Dlhšie mihalnice - jednoduché a lacné tipy Priemerné hodnotenie: 4.6 (12 hodnotení­)

Podporte eOtazky lajkom

Doporučené produkty

Čítajte viac