O nás

Kto sme, náš cieľ

Stránka eotazky.sk poskytuje rady a informácie ohľadom krásy, zdravia a zdravého životného štýlu už viac ako sedem rokov.

Snažíme sa poskytovať komplexné, aktuálne a objektívne informácie. Čerpáme tiež z osobných skúseností a referencií našich čitateľov. Naším cieľom je pokryť jednotlivé oblasti a problematiku laickou, populárno-náučnou aj odbornou formou. Preto si na našej stránke nájde vhodne podané informácie široká aj odborná verejnosť.

Naše poslanie

Chceme byť vašim najdôveryhodnejším spojencom v starostlivosti o zdravie a krásu.

Spolupráca, tvorba obsahu webu, garancia kvality

Spolupracujeme s odborníkmi z vedy aj praxe v jednotlivých oblastiach. Informácie čerpáme z odborných výskumov aj laických rád typu „urob si sám“. Prioritou je hodnovernosť zdrojov a overovanie faktov v spolupráci s odbornými garantmi webu eotazky.sk – tipy a rady pre zdravie a krásu. Primárnymi zdrojmi pre čerpanie informácií sú odborné výskumy, vedecké správy, štatistiky. V rámci odborných článkov ich uvádzame v sekcii Zdroje.

Medzi autoritatívne weby a svetové médiá, ktoré sú zdrojom inšpirácie, patrí:

Námety na rozpracovanie jednotlivých tém čerpáme aj z otázok našich čitateľov, ktoré možno položiť v časti fórum. Jednotlivé sekcie fóra spracovávajú odborníci z praxe v tej ktorej oblasti.

Napriek vyššie uvedeným informáciám upozorňujeme, že táto stránka nie je určená na diagnostiku, liečbu alebo lekárske poradenstvo. Produkty, služby, informácie a iný obsah zverejňovaný na tejto stránke sú poskytované iba na informačné účely. Akúkoľvek diagnostiku alebo liečbu konzultujte so svojím lekárom.

Náš team

Mgr. Katarína Kovačičová

Katka pomáha napĺňať obsahovú stránku webu eotazky.sk. Má dlhoročné skúsenosti so získavaním informácií, rešeršovaním a spracovávaním rôznorodých relevantných zdrojov.

Po rokoch praxe v knižnično-informačnej oblasti sa pridala k nášmu tímu, aby podporila relevantnosť webu a zastrešila aktuálnosť tém, ktoré Vás, našich čitateľov, najviac zaujímajú.

Dr. E. Hanh Le

Doktorka E. Hanh Le vedie tím pre oblasť zdravotníckych informácií v spoločnosti Healthline. Má dlhoročné skúsenosti s klinickými a zdravotníckymi technológiami. Pomáha vytvárať vysoko kvalitný a zároveň pútavý obsah.

Po viacerých rokoch praxe doktorka Le prešla z klinického lekárstva do zdravotníckej oblasti, kde vytvára odborný obsah týkajúci sa rôznych ochorení a liečby.

Odborne zastrešuje viaceré texty, ktoré portál eotazky.sk prebral z portálu Healthline.