O nás

Kto sme, náš cieľ

Stránka eotazky.sk poskytuje rady a informácie ohľadom krásy, zdravia a zdravého životného štýlu už viac ako sedem rokov.

Snažíme sa poskytovať komplexné, aktuálne a objektívne informácie. Čerpáme tiež z osobných skúseností a referencií našich čitateľov. Naším cieľom je pokryť jednotlivé oblasti a problematiku laickou, populárno-náučnou aj odbornou formou. Preto si na našej stránke nájde vhodne podané informácie široká aj odborná verejnosť.

Naše poslanie

Chceme byť vašim najdôveryhodnejším spojencom v starostlivosti o zdravie a krásu.

Spolupráca, tvorba obsahu webu, garancia kvality

Spolupracujeme s odborníkmi z vedy aj praxe v jednotlivých oblastiach. Informácie čerpáme z odborných výskumov aj laických rád typu „urob si sám“. Prioritou je hodnovernosť zdrojov a overovanie faktov v spolupráci s odbornými garantmi webu eotazky.sk – tipy a rady pre zdravie a krásu. Primárnymi zdrojmi pre čerpanie informácií sú odborné výskumy, vedecké správy, štatistiky. V rámci odborných článkov ich uvádzame v sekcii Zdroje.

Medzi autoritatívne weby a svetové médiá, ktoré sú zdrojom inšpirácie, patrí:

Námety na rozpracovanie jednotlivých tém čerpáme aj z otázok našich čitateľov, ktoré možno položiť v časti fórum. Jednotlivé sekcie fóra spracovávajú odborníci z praxe v tej ktorej oblasti.

Napriek vyššie uvedeným informáciám upozorňujeme, že táto stránka nie je určená na diagnostiku, liečbu alebo lekárske poradenstvo. Produkty, služby, informácie a iný obsah zverejňovaný na tejto stránke sú poskytované iba na informačné účely. Akúkoľvek diagnostiku alebo liečbu konzultujte so svojím lekárom.