Domov / / / Predlžovanie rias umelými miha...

Predlžovanie rias umelými mihalnicami

Posledná úprava 12.02.2018

Ak ste unavení hľadaním perfektnej maskary, zvážte umelé mihalnice ako ďalší spôsob zvýraznenia Vašich očí. Celebrity sú známe tým, že podstupujú túto procedúru, po ktorej riasy vyzerajú až neprirodzene dlhé. Na horné viečko sa pri nej aplikuje 50 – 60 umelých mihalníc. Ak sa rozhodnete, že umelé mihalnice nie sú pre Vás, vždy si ich môžete dať odstrániť, alebo počkať zhruba mesiac kedy umelé mihalnice vypadnú samé.

Mylné názory

Umelé riasy aplikované po jednej nie je to isté ako umelé riasy, ktoré sú lepené v trsoch alebo mihalnicové implantáty.
Umelé riasy v trsoch sa môžu zdať veľmi podobné predlžovaniu rias, ale nosia sa len niekoľko hodín, najviac deň, zatiaľ čo umelé mihalnice aplikované po jednej sú semipermanentné a trvá tri až šesť týždňov kým vypadnú.
Mihalnicové implantáty si naopak vyžadujú chirurgický zákrok, pri ktorom sa do viečka všijú chĺpky vzaté zo zadnej časti hlavy. Tieto chĺpky nahradia mihalnice, o ktoré pacient prišiel následkom život-ohrozujúceho ochorenia alebo vážnych popálenín.

Zvážte

Na predĺžené riasy môžete použiť maskaru, no ak tak budete robiť každý deň, umelé riasy vypadnú rýchlejšie. Vodeodolná riasenka skracuje životnosť umelých mihalníc, pretože obsahuje zložky, ktoré rozkladajú lepidlo, ktorým sú prilepené. V kozmetickom salóne, kde Vám budú umelé mihalnice aplikovať sa opýtajte či ponúkajú maskaru špeciálne vyvinutú pre umelé mihalnice. Od používania maskary môžete tiež jednoducho upustiť, pretože umelé mihalnice sú nielen výrazne dlhé, ale sú tiež hrubé a tmavé aj bez vylepšenia.

Vlastnosti

Kedže umelé mihalnice smerujú smerom nahor, nie nadol alebo rovno, používanie kliešťov na riasy je zbytočné keď máte predĺžené mihalnice. S umelými mihalnicami môžete plávať, cvičiť alebo sprchovať sa, no po aplikácii počkajte najmenej 24 hodín aby lepidlo stuhlo. Umelé riasy nesprchujte priamo aby neboli vystavené tlaku, ktorý môže spôsobiť, že vypadnú rýchlejšie.
Je možné, že sa po prvej aplikácii umelých mihalníc do kozmetického salónu skoro vrátite. Časom sa však o umelé mihalnice naučíte správne starať a do kozmetického salónu sa nebudete musieť objednávať tak často.

Výhody

Predlžovanie rias môže byť obzvlášť vhodné pre tých, ktorí majú krátke a riedke alebo jemné, takmer neviditeľné riasy. Ak máte poklesnuté viečka a chcete oči otvoriť aby ste nevyzerali unavene alebo staro, umelé riasy sú lepšou možnosťou než trvalá na mihalnice. S predĺženými mihalnicami sa už nemusíte trápiť s časovo náročnou aplikáciou umelých rias vždy, keď chcete vyzerať dobre. Nemusíte v zrkadle neustále kontrolovať či nemáte pod očami šmuhy od maskary. Môžete taktiež plakať bez toho, aby ste mali na tvári nevzhľadné čierne pruhy.

Alternatívy

V prípade, že Vám nevyhovuje dodatočná zvýšená starostlivosť o umelé predĺžené mihalnice alebo máte strach, že Vám predĺžené mihalnice odpadnú aj s prirodzenými mihalnicami, môžete vyskúšať predĺžiť si Vaše vlastné mihalnice. Na trhu existuje niekoľko sér a prípravkov na predĺženie mihalníc s pozitívnymi ohlasmi.

Náš tip: Odporúčame sérum na predĺženie mihalníc Revita EPS - obsahuje komplex peptidov, ktoré aktivujú rast vlastných mihalníc. Sérum je cenovo prijateľné a nemusíte sa obávať vedľajších účinkov.

Upozornenie

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov a Váš dobrý pocit si dajte pozor na to aby ste všetky sedenia absolvovali iba u certifikovaného profesionála na predlžovanie rias. Taktiež sa nepokúšajte odstrániť si umelé mihalnice sama doma bez pomoci skúsenej kozmetičky. Pokus o odstránenie umelých rias môže vytrhnúť Vaše prírodné mihalnice a spôsobiť zranenie očného okolia, dokonca stratu zraku. Ak chcete umelé mihalnice odstrániť, vyhľadajte odborníka, ktorý použije špeciálny roztok, ktorý hydratuje riasy a tak rozloží lepidlo, ktorým sú umelé mihalnice pripojené. Proces odstránenia je jemný, a nevyžaduje si ťahanie rias.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Predlžovanie rias umelými mihalnicami Priemerné hodnotenie: 2 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy