Užitočné tipy pred transplantáciou vlasov

Posledná úprava 26.02.2018

Transplantácia vlasov nie je stopercentné riešenie, aj keď je pravdepodobnosť  úspechu je relatívne vysoká. Je preto lepšie vziať do úvahy všetky aspekty transplantácie vlasov, predtým než podstúpite operáciu. Ak sa urobí správne, nielen že sa to odrazí na Vašej hlave, ale ani nebudete plytvať peniazmi. V dnešnej dobe, keď takmer každého trápi vypadávanie vlasov, liečba tohto stavu tiež nadobudla na dôležitosti.

Nižšie uvedené sú niektoré tipy, ktoré Vám pomôžu k úspešnej operácii transplantácie vlasov. Akonáhle Vám budú tieto tipy jasné, bude pre Vás jednoduchšie riešiť rozhodovanie spojené s transplantáciou vlasov.

  1. Chirurgické metódy a ich základy: Poznajte základy moderných chirurgických transplantačných postupov, ako sú ultra rafinované štepenie folikulárnych jednotiek, ultra rafinované štepenie, transplantácia folikulárnych jednotiek a transplantácia mikroštepov. Niektoré základné informácie Vám môžu pomôcť pripraviť sa na operáciu, pomôcť pri operácii a zvládnuť fázu po transplantácii vlasov.
  2. Získajte názor pacientov: Pre získanie podrobných informácií o lekárskej transplantácii vlasov, je lepšie získať spätnú väzbu od pacientov, ktorí podstúpili operáciu. Zistíte ako ich ovplyvnili zmeny, rovnako  ako aj aké boli dôsledky.
  3. Zverte sa do rúk expertom: Po tom, čo ste sa rozhodli pre transplantáciu, je Vašou domácou úlohou nájsť najlepšieho chirurga na operáciu. Zistite si talent Vášho lekára, jeho schopnosti a skúsenosti v oblasti transplantácie vlasov pred tým, než podniknete ďalšie kroky.
  4. Súvisiace náklady: Náklady na transplantácie vlasov sa líšia v závislosti od konkrétneho centra, hoci sú zvyčajne pomerne vysoké. Investovanie viac peňazí do operácie Vám prinesie lepšie výsledky, takže si vyberte najlepšiu operáciu,ktorá obmedzí neželané dôsledky.
  5. Povedzte chirurgovi o Vašom zdravotnom stave: S chirurgom musíte prediskutovať všetky zdravotné problémy a alergie a riadiť sa jeho radami.
  6. Mýty / realita: Ujasnite si všetky mýty týkajúce sa chirurgickej transplantácie vlasov diskusiou s  odborníkmi. Pokračovať s pozitívnym myslením určite len prospeje.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy