Domov / / / Jablká a rast vlasov

Jablká a rast vlasov

Posledná úprava 14.09.2017

Po rokoch testovania stoviek rastlinných extraktov, skupina japonských výskumníkov našla v roku 2002 dve zlúčeniny, ktoré úspešne podporujú rast vlasov. Jedným z nich bola odroda hrozna chardonnay, zatiaľ čo druhá bola z jabĺk. Jablkový extrakt účinkoval značne lepšie, než ktorákoľvek iná testovaná látka, čo podnietilo kozmetické spoločnosti začať výrobu roztokov založených na jablkách.

Jedzte jablká

Podľa výskumného tímu, nezrelé jablká obsahujú Procyanidin B-2, prírodnú látku, ktorá má spracovávať bielkoviny takým spôsobom, že spôsobuje rast nových vlasov. Je tiež bohatá na antioxidanty, čo z nej robí látku obnovujúcu bunky. Hoci nie je tak vysoko koncentrovaná v zrelých jablkách, ich konzumácia Vám ju tiež dodá v určitom množstve spolu so všetkými výhodami antioxidantov. Ak Vašim cieľom je rast nových vlasov a udržiavanie ich zdravia, jedzte jedno jablko denne.

Šampóny

Výrobca populárneho šampónu Revita s obsahom jablčných jadierok a tvrdí, že stimuluje rast vlasov. Kofeín, ktorý tiež bol identifikovaný ako látka povzbudzujúca rast vlasov, je pridaný do zmesi Revity spolu s ďalšími prísadami, aby sa zvýšila hrúbka každého vlasu, uvádza spoločnosť.

Náš tip: Šampón proti vypadávaniu vlasov Revita si získava čoraz väčšiu obľubu medzi ľudmi, ktorí bojujú s vypadávaním vlasov. Obsahuje najväčšie množstvo liečivých látok a je odporúčaný aj svetovými odborníkmi na liečbu vypadávania vlasov.

Vlasové vody

Väčšina výrobcov odporúča pre získanie maximálnych výsledkov používať vlasové vody niekoľko mesiacov, takže zvoľte metódu, ktorá veľmi nenaruší váš životný štýl. Zo známych prípravkov na vlasy túto látku obsahuje okrem spomínaného šampónu aj Spectral DNC-N alebo Spectral RS s Aminexilom.

Náš tip: Vlasové aktivátory Spectral RS a Spectral DNC-N sú odporúčané na liečbu vypadávania vlasov. Aktivujú vlasové folikuly, ktoré začnú produkovať silné vlasy.

Bezpečnosť

Jablká sú bohaté na vlákninu a rôzne základné živiny. Extrakt z jablka je bezpečný pre ľudskú spotrebu, a to aj vo vysokých koncentráciách. Je prirodzený a cenovo dostupný, čo je lákavá myšlienka pre veľa ľudí, ktorí hľadajú prírodné riešenie vypadávania vlasov.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Jablká a rast vlasov Priemerné hodnotenie: 3.3 3 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Doporučené produkty

  • Šampón proti vypadávaniu vlasov Revita

    Akcia!: Využite zľavový kupón

    • Používaný na liečbu vypadávania vlasov celosvetovo
    • Najviac účinných látok obsiahnutých v šampóne

    Liek na predpis? : Nie

Čítajte viac

Blízke témy