Takéto vlasy túži mať väčšina mužov

Posledná úprava 30.06.2020

Veľa mužov by sa vzdalo mnohých vecí, len aby im prestali rednúť vlasy. Pritom snáď všetci muži by chceli mať vlasy ako Channing Tatum. Aspoň to tvrdí najnovší prieskum.

Rednúce vlasy a nadmerné padanie vlasov mužov veľmi trápia. Dokonca až tak, že sú ochotní vzdať sa svojich obľúbených vecí, len aby im prestali vlasy vypadávať.

Podľa najnovšej štúdie sa 69% mužov trápi kvôli nadmernému padaniu vlasov natoľko, že by boli ochotní vzdať sa piva a porna, a to pre husté vlasy nad čelom. Pre hustejšiu šticu by sa sexu vzdalo ale už iba 8% mužov. To všetko preto, aby zastavili nadmerné padanie vlasov.

Opýtaní uviedli, že celebrita, ktorej vlasy by brali najradšej, je herec Channing Tatum.

Prieskum tiež odhalil, že množstvo času, ktorý muž strávi starostlivosťou o vlasy, závisí od jeho životného štýlu. 60% uviedlo, že 10 minút denne bohate stačí. 40% mužov, ktorí majú deti udali, že trávia minimálne 16 minút denne úpravou svojho zovňajšku.

Mnohí muži sa nebáli priznať svoje špecifiká pri starostlivosti o svoje telo. Udávali farbenie vlasov, manikúru, pedikúru, návštevy solária a vypĺňanie oblastí, v ktorých im rednú vlasy.

Ktovie, či Channinga Tatuma vôbec trápi nadmerné padanie vlasov a či považuje svoje rituály starostlivosti o vzhľad za také namáhavé.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy