Domov / / / / Svadobné účesy – typy účesov

Svadobné účesy – typy účesov

Posledná úprava 05.10.2017

Svadba je jedným z najpamätnejších okamihov v živote človeka. Pre väčšinu ľudí je to udalosť, ktorá sa stane iba raz za život. Svadba je v skutočnosti nielen nádherný zážitok pre nevestu a ženícha, ale aj pre ostatných hostí. Aby tomu tak bolo, stretne sa rodina a priatelia z oboch strán. K svadbe neodmysliteľne patrí skvelé jedlo, hudba a tanec. Na svadbe sa nesnažia vyzerať čo najlepšie nielen nevesta a ženích, ale elegantne oblečení sú všetci hostia. Účes zohráva kľúčovú úlohu vo výzore človeka. Pretože ženy vo všeobecnosti nosia dlhšie vlasy, atraktívny a elegantný účes je pre nich nevyhnutnosťou.

Medzi populárne svadobné účesy patria:

1. Hustý vlnitý účes Tento účes je vhodný pre dlhé a husté vlasy a je veľmi elegantný. Vlasy sa upravia do voľných vĺn. Tento účes obvykle nosia celebrity na prestížnych akciách.
2. Retro účes so závojom Tento účes je vhodný pre vlasy strednej dĺžky a strednej hustoty. Vlasy sú stočené do nízko položeného drdolu. Je to veľmi moderný účes.
3. Nízky cop Tento účes je vhodný pre dlhé vlasy strednej hustoty. Tento účes je často nosia modelky na módnych prehliadkach. Vlasy sú stočené do nízko položeného skrúteného drdolu.
4. Vysoký drdol Tento účes je vhodný pre veľmi zdravé husté vlasy strednej dĺžky. Vlasy sú zviazané do vysokého drdolu. Tento účes Vás tiež spraví opticky vyššou o niekoľko centimetrov. Tento účes nosia mnohé herečky na prestížne spoločenské akcie.
5. Vlnitý účes Vlasy sa upravia do voľných vĺn a nechajú rozpustené. Tento účes je vhodný pre dlhé a husté vlasy.
6. Zopnutý svadobný účes Tento účes je určený pre dlhé vlasy. Pri tomto účese sa vlasy zvyčajne zapnú sponkami dozadu a nechajú sa rozpustené. Jedná sa o jednoduchý, ale elegantný účes.
7. Plážový svadobný účes Tento typ účesu je populárny na plážových svadbách. Pri tomto účese sa vlasy elegantne zapnú dozadu.
8. Kučeravý svadobný účes Pri tomto účese, sa vlasy natočia a nechajú rozpustené. Tento účes je vhodný pre vlasy strednej dĺžky. Jedná sa o moderný a sofistikovaný účes.

Mnoho kozmetičiek sa špecializuje aj na svadobné účesy, ktoré hrajú kľúčovú úlohu počas svadobného dňa kedy má nevesta vyzerať čo najlepšie pretože je to jej najpamätnejšia udalosť jej života.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Svadobné účesy – typy účesov Priemerné hodnotenie: 1 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy