Ako vybrať správny závoj k svadobnému účesu

Posledná úprava 19.06.2023

Veľa neviest dáva prednosť svadobnému účesu so závojom, pretože chcú, aby podčiarkol ich celkový vzhľad. Závoj je možné nosiť cez tvár, alebo len ako doplnok ku svadobnému účesu. V oboch prípadoch by ste si ale mali byť vedomá toho, že Váš účes by sa mal k závoju dokonale hodiť. Svadobný účes i závoj musia ladiť so svadobnými šatami, v ktorých sa objavíte pred ženíchom a hosťami.

Nezabudnite, že k množstvu šiat z ktorých si budete vyberať je k dispozícii identický závoj, takže nemusíte vynechať ani túto alternatívu. Je to skvelý detail, ktorý môžete pridať ku svojmu celkovému vzhľadu, rovnako ako maliar posledným ťahom štetca dokončí obraz. Závoj je skvelý doplnok najmä ak je vyrobený z rovnakého materiálu ako nejaký krásny detail na šatách, ako je čipka alebo akýkoľvek iný typ tylu, či už vyšívaného alebo jednoduchého.

Po tom, čo ste si vybrali svadobné šaty a závoj, pokračujte výberom svadobného účesu aby ste dosiahli celkový vzhľad, ktorý ladí. Kaderník Vám vo väčšine prípadov bude vedieť odporučiť vhodný účes bez ohľadu na to, či sú Vaše vlasy krátke, dlhé alebo stredne dlhé. Ak sa rozhodnete pre závoj, ktorý má niekoľko vrstiev, odporúčame Vám plný svadobný účes, ktorý zdôrazní Vašu silnú osobnosť. Mali by ste tiež vedieť, že pod závoj sa vlasy často krát nosia vypnuté dohora kedže vypnuté vlasy vyzerajú so závojom elegantnejšie.

Ak plánujete nosiť závoj cez tvár a máte vlasy dlhšie ako po plecia, existujú aj svadobné účesy z rozpustených vlasov. V tomto prípade si ale odpustite šperky, pretože krásny vzhľad dosiahnete samotným závojom a dlhými vlasmi .

Na upevnenie závoja je potrebný diadém alebo iný vlasový doplnok, takže pri výbere svadobného účesu ku ktorému sa bude hodiť závoj nezabudnite ani naň.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy