Domov / / / Účesy pre bacuľaté tváre

Účesy pre bacuľaté tváre

Posledná úprava 19.02.2018

Pre bacuľaté tváre sú najlepšie dlhé účesy s ofinou. Dlhé rovné vlasy odvedú pozornosť od líc a zvýraznia oči. Mnoho ľudí si nesprávne myslí, že ak je žena tučná, bude mať určite tučnú tvár. Tučná tvár však nemá nič spoločné s tvárou, ktorá má na sebe veľa tuku. Bacuľatá / okrúhla tvár je iba o jej tvare. Má guľatý tvar, a preto takto iba pôsobí. Ak máte tučnú a okrúhlu tvár, existuje veľa roztomilých účesov z ktorých si môžete vybrať. Ktorýkoľvek účes si už vyberiete, uistite sa, že pridáva tvári dĺžku, nie šírku po stranách.

Najlepšie účesy pre tučné tváre

Hladký vrstvený bob: hladký vrstvený bob strih je vhodný pre tučné tváre. Povedzte kaderníkovi, aby nechal dĺžku vlasov pod líca, čo dodá lícnej oblasti hladký vzhľad a tak ju urobí opticky chudšou. Niektorí ľudia si myslia, že účesy s ofinou nie sú pre tučné tváre vhodné, keďže ofina pokrýva čelo. Ak je čelo odhalené, tvár bude vyzerať dlhšia než širšia.

Krátky Shag: Krátky shag bude tiež vyzerať dobre na tučnej tvári, pretože ju opticky zúži. Tento účes si môžete prispôsobiť, aby vlasy vyzerali ešte krajšie. Tento účes je považovaný za pravdepodobne najlepší účes pre okrúhle tváre.

Módny drdol: Módny drdol je ďalší skvelý účes pre okrúhle tváre. Pri tomto účese sú vlasy vyčesané na temene hlavy, čo určite dodá tvári dĺžku. Okrem toho tiež môžete tiež tento účes urobiť príťažlivejším pridaním vlasových doplnkov.

Krátky účes Pixie: Ďalší dobrý strih pre tučné tváre je krátky pixie strih, ktorý je nenáročný na údržbu. Tento účes dokonca môžete rozstrapatiť smerom dohora a vytvoriť v ňom vrstvy.

Účesy pre okrúhle tváre

Tí, ktorí premýšľajú o výbere účesu pre okrúhle tváre môžu nosiť akýkoľvek krátky alebo dlhý účes. Hlavným bodom je, že účes by mal tvár opticky predĺžiť, nie ju ešte viac rozšíriť. Najlepšou voľbou sú dlhé účesy, pretože tieto účesy dodávajú tvári dĺžku. Ak nosíte dlhý účes, potrebujete aby vlasy po stranách tváre boli rovné, nie zvlnené. To spôsobí, že vaša tvár bude vyzerať dlhšia než širšia. Ak chcete skryť guľatosť tváre, môžete mať končeky vlasov pod bradou prestrihané.

Krátke účesy pre ľudí s tučnými tvárami sú tiež vhodné, pokiaľ sú správne upravené. Ak si zvolíte krátky účes dajte pozor na to, aby nebol príliš krátky, pretože potrebujete zakryť guľatosť tváre. Zvoľte krátky strih, ktorý končí nad bradou, alebo trochu dlhší účes, ktorý končí kúsok pod bradou. V prípade krátkych účesov pre tučné tváre, môžete určite pridať ofinu začesanú do strany a vrstvy, pokiaľ len nepridávajú tvári šírku.

Toto sú teda niektoré z najvhodnejších účesov pre okrúhle tváre. Pri výbere účesov pre okrúhle tváre sa uistite, že nepridávajú tvári objem okolo líc, ale na temene hlavy. Pamätajte, že v ktoromkoľvek z týchto účesov bude tvár vyzerať štíhlejšie a krajšie. Ak si nie ste istí, ktorý účes je pre okrúhlu tvár vhodnejší, dajte si poradiť od kaderníka.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy