Moderné spoločenské účesy pre ženy

Posledná úprava 10.11.2021

Ak hľadáte báječný spoločenský účes pre jesennú akciu, potom budete milovať tento zoznam piatich najpopulárnejších účesov sezóny. Ak sa zúčastňujete spoločenskej akcie, budete chcieť aby vaše Vlasy zodpovedali Vášmu oblečeniu. Chcete vyzerať fantasticky od hlavy až po päty a chcete tiež, aby Váš účes reflektoval Vašu osobnosť. Môže byť ťažké pochopiť, čo Váš účes o vás hovorí najmä preto, že spoločenské účesy, ktoré sú vhodné na leto nie sú vždy najlepšou možnosťou pre zimné akcie.

Polovica vypnutých vlasov

Určite na seba pritiahnete pozornosť účesom, v ktorom je polovica vlasov vypnutá. Tento účes Vám pomôže opticky otvoriť tvár a urobí ju príťažlivejšou. Tento účes je vhodný pre ženy s akoukoľvek textúrou vlasov, hoci vyzerá najlepšie na tých s oválnou tvárou alebo tvárou v tvare srdca. Na vytvorenie tohto účesu, položte palce k ušiam a vlasy, ktoré sú umiestnené nad palcami, stiahnite dozadu. Potom zviažte tieto vlasy do miniatúrneho copu alebo drdolu pomocou gumičky alebo sponiek. Ak chcete, aby Váš účes vyzeral ženskejšie, môžete zvážiť natočiť si vlasy.

Účes a lá Kate Middleton

Ak máte stredne dlhé až dlhé vlasy, potom by ste si na nasledujúcu formálnu spoločenskú akciu mohli vytvoriť účes a lá Kate Middleton. Ženy po celom svete sú zbláznené do Kateiných vlasov, ktoré nosí rovné s kučerami v dolnej časti. Na dosiahnutie tohto účesu začnite tým, že si vyfúkate vlasy dorovna. Potom si natočte posledných desať centimetrov vlasov. Výsledkom bude kráľovský a veľmi populárny vzhľad.

Drdol Chignon

Drdol sa ukázal byť veľmi obľúbeným dámskym spoločenským účesom. Tento nadčasový účes vyzerá skvele bez ohľadu na tvar vašej tváre. Je vytvorený zviazaním malého drdolu na zátylku krku. Hoci si ho môžete zviazať na stred, vyzerá obzvlášť elegantne, keď je viazaný na pravej alebo ľavej strane krku.

Rybí chvost

Štvrtým obľúbeným spoločenským účesom je rybí chvost. Tento spoločenský účes je ako koketný, tak aj zábavný. Začnite zviazaním vlasov do copu a jeho rozdelením do troch častí. Namiesto toho, aby ste tri pramene splietli dohromady, zoberte prameň, ktorý je na pravej alebo ľavej strane a umiestnite ho za ostatné dva. Pokračujte zmenou strán, dokým vrkoč nie je kompletný.

Viktoriánska čelenka

Piatym populárnym účesom sú rovné alebo kučeravé vlasy doplnené čelenkou inšpirovanou viktoriánskym obdobím. Svojmu účesu z rokov dvadsiatych môžete dodať kúzlo čelenkou s čipkami, perím alebo kamienkami. Čelenky možno zakúpiť lacno v takmer každej drogérii alebo obchode s doplnkami.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy