Domov / / / / Nápady na semi spoločenské úče...

Nápady na semi spoločenské účesy

Posledná úprava 15.02.2018

Semi spoločenské účesy sú perfektný spôsob, akým doplniť jednoduché, elegantné šaty, bez toho, aby Váš outfit vyzeral príliš formálne alebo staromódne. Semi spoločenské účesy sa hodia na neformálne stretnutia, polo-spoločenské príležitosti alebo na dodanie ležérnosti spoločenskému oblečeniu.

Vrkoče

Zapletené vlasy sú obľúbenou voľbou na polo-spoločenské príležitosti, pretože je to jednoduchý účes, nenáročný na údržbu a možno ho prispôsobiť dlhým, stredne dlhým aj krátkym vlasom. Vrkoče môžu byť zapletené rôznymi spôsobmi, jedným z ktorých je napríklad francúzsky twist.

Vypnuté vlasy

Vypnuté vlasy fungujú dobre na polo-spoločenské a spoločenské udalosti. Existuje mnoho účesov, vrátane drdolov, vypnutých kučier, vrkôčikov a polovice vypnutých vlasov. Tieto účesy si však zvyknú vyžadovať údržbu počas celej spoločenskej udalosti, obzvlášť to platí pre vypnuté kučery.

Doplnky

Každý účes môže byť ešte elegantnejší použitím jednoduchého príslušenstva ako napríklad spony alebo čelenky. Tieto doplnky sú tiež dobrý spôsob ako zvýrazniť jednoduché šaty. Napríklad žiarivo farebná sponka bude kontrastom oproti jednoduchým, čiernym šatám.

Jednoduchosť

Rozpustené vlasy, najmä dlhé vlasy, môžu byť elegantné a veľmi vhodným účesom na semi-spoločenské príležitosti. Vyžehlené vlasy alebo voľné kučery pôsobia jemne, no napriek tomu elegantne.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Nápady na semi spoločenské účesy Priemerné hodnotenie: 5 2 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy