Spoločenské účesy pre dlhé vlasy

Posledná úprava 16.12.2021

Pri spoločenských účesoch z dlhých vlasov ide o doplnenie šiat. Dlhé vlasy môžu byť elegantne vypnuté nahor alebo rozpustené, ale najlepšie účesy pritiahnu pozornosť na hornú časť šiat a tvár. Doplnky, vrátane náušníc, náhrdelníkov a príčeskov tiež dodajú Vášmu účesu a oblečeniu štýl.

Dlhé rozpustené vlasy

Šaty bez ramienok alebo okolo krku najlepšie zvýrazníte dlhými rozpustenými vlasmi vo voľných kaderách, vlnách alebo rovných vyfúkaných vlasoch.

Ak chcete upozorniť na hornú časť šiat a tváre, doplňte svoj spoločenský účes náušnicami ale vynechajte náhrdelník. Vaše dlhé vlasy sú Vaším hlavným doplnkom pri spoločenskej udalosti..

Dlhé vlasy vypnuté dohora

Vhodným spoločenským účesom z vypnutých vlasov, keď máte na sebe šaty bez ramienok, je vysoký vrkoč. Je jednoduchý a elegantný, ale neuberá pozornosť od elegantnej jednoduchosti šiat.

Dievčatá a ženy s dlhými vlasmi majú k dispozícii nepreberné množstvo spoločenských účesov z vypnutých vlasov. Medzi skvelé spoločenské účesy patria pevný drdol nosený buď vysoko alebo nízko, polovičný drdol z vlnitých alebo mäkkých kučier a začesané účesy, pri ktorých sa vlasy alebo ofina začešú a pripnú sponkou na jednu stranu.

Poznaj tvar svojej tváre

Tvar Vašej tváre: dlhý, štvorcový, guľatý, srdcovitý, oválny, podlhovastý, obdĺžnikovitý, trojuholníkový alebo kosoštvorcový je zvýraznený dĺžkou Vašich vlasov a účesom, ktorý si vyberiete. K oválnemu a srdcovitému tvaru tváre sa hodia dlhé vlasy a akýkoľvek spoločenský účes z dlhých vlasov.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy