Domov / / / / Polo spoločenské účesy

Polo spoločenské účesy

Posledná úprava 12.02.2018

Polo spoločenské účesy sú lepšie z toho dôvodu, že sú vhodné na formálne aj neformálne spoločenské akcie. Nie sú príliš komplikované na normálne nosenie a zároveň vyzerajú skvelo pri oficiálnych spoločenských príležitostiach.

Posvieťme si na polo-spoločenské účesy. Vrkoč je napríklad polo-spoločenký účes, ktorý sa hodí k oblečeniu na formálne spoločenské akcie. Vlasy si môžete zviazať rôznymi spôsobmi. Dobre zapletený vrkoč nevyjde z módy. Vypnutý drdol je poloprofesionálny účes, ktorý je vhodný na akúkoľvek spoločenskú príležitosť. Klasické účesy sa hodia na takmer všetky príležitosti. Aby Vám drdol dlhšie vydržal spevnite ho pomocou gélu alebo laku na vlasy. Francúzsky drdol je jeden z najjednoduchších drdolov. Ďalším druhov spoločenských účesov sú účesy s doplnkami.

Vlasové doplnky Vám dokážu pomôcť vytvoriť polo-spoločenský vzhľad. Doplňte svoj účes sponou, kamienkami alebo trblietkami. Dodajú Vašim vlasom elegantný vzhľad bez veľkého množstva úsilia. Vlasové doplnky Vám môžu pomôcť dosiahnuť akýkoľvek vzhľad, po ktorom túžite, no je lepšie neprehnať to so sponami a trblietkami. Voľné kučery Vám dodajú elegantný vzhľad, ktorý je zároveň jednoduchý a hodí sa ku takmer každému druhu oblečenia na polo-oficiálne spoločenské stretnutia. Potrebujete len kulmu a tento účes máte zadarmo.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy