Spoločenské účesy z krátkych vlasov

Posledná úprava 20.06.2023

Krátke vlasy a (krátke) spoločenské účesy si neprotirečia. Ak si myslíte, že Vaše krátke vlasy Vám nemôžu ponúknuť nové možnosti spoločenských účesov, zamyslite sa znova. Existuje mnoho spôsobov ako upraviť krátke vlasy a je to dokonca jednoduchšie, než úprava dlhých vlasov.

Údržba

Na rozdiel od dlhých vlasov, krátke vlasy sa ľahko upravujú a po celý večer si vyžadujú len minimálnu údržbu. To znamená, že môžete tancovať celé hodiny bez obáv o to, či Vaše kučery upadli alebo, či potrebujete ešte raz použiť lak na vlasy.

Účesy

Vlny sú jednoduchým, ale elegantným spôsobom ako upraviť krátke vlasy. Vlny je možné dosiahnuť pomocou natáčiek alebo špeciálneho gélu. Skúste použiť väčšie natáčky, aby sa zabránilo tvorbe malých prstienkov.

Účes “bob” z 20-tych rokov funguje skvele a hodí sa pre akýkoľvek druh krátkych vlasov, kučeravé, vlnité alebo rovné. Tento účes sa hodí najlepšie pre ľudí so silnými, hranatými rysmi tváre.

Ak máte rovné vlasy, vlasy rozdelené cestičkou na boku alebo v strede Vám dodajú jednoduchý vzhľad, ktorý bude pôsobiť príjemne a upravene.

Doplnky

Rovnako ako pri všetkých druhoch spoločenských účesov, vlasové doplnky dokážu pomôcť k lepšiemu výsledku. Jednoduché doplnky, ktoré nezatienia Váš krátky účes sú jednoduché čelenky, korálky a sponky.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy