Domov / / / / Svadobné účesy: ako vytvoriť d...

Svadobné účesy: ako vytvoriť dokonalé svadobné kučery

Posledná úprava 13.02.2018

Kučeravé svadobné účesy sú čoraz populárnejšie. Tu je návod, ako dosiahnuť dokonalý svadobný kučeravý vzhľad. Kaskádové kadere a voľné vlny sú momentálne všade, od predvádzacích mól až po svadby! Ako dosiahnuť takýto vzhľad?

Pred svadbou ...

Starajte sa o svoje vlasy správne! Vlasy, ktoré sú zdravé, budú prirodzene menej krepovatieť a budú lesklé. Pár týždňov pred svadbou sa dáte ostrihať, aby ste dodali svojmu účesu tvar a zbavili sa rozštiepených končekov. Zhruba päť týždňov pred svadbou ošetrite vlasy maskou (je to nevyhnutné, ak sú Vaše vlasy prirodzene drsné, alebo ak boli chemicky ošetrené alebo farebné). Deň pred svadbou si umyte vlasy intenzívnym čistiacim šampónom, aby sa odstránili akékoľvek nahromadené vlasové produkty. “Ak sú Vaše vlasy v poriadku, držte ruky preč od korienkov, ale ak sú Vaše vlasy husté a drsné, nechajte kondicionér niekoľko minút pôsobiť, aby sa do vlasov vsiakol.

V ráno svadby

Predkloňte sa a vlasy si vysušte fénom s difuzérom (Týmto spôsobom využijete prirodzený objem vlasov). Ak chcete dosiahnuť čo najkrajšie kučery, veľa kaderníkov odporúča vyfúkať si vlasy najprv dorovna (aj keď sú Vaše vlasy prirodzene kučeravé). Či tak alebo onak, akonáhle ste pripravená, je čas zapnúť kulmu.

Vytvorenie účesu

Začnite na zátylku a vezmite malú časť vlasov. Držte za koniec prameňa a otočte ho po obvode kulmy (nezachyťte ho do kulmy). Držte niekoľko sekúnd, potom jemne pustite. Ako postupujete, striedajte smer natáčania a veľkosť prameňov (bude to vyzerať oveľa prirodzenejšie). Natáčanie vlasov je určite časovo náročné - ak Vás bolia ruky, nechajte nech Vám pomôžu družičky.

Posledné úpravy

Po tom, čo si na vlasy jemne aplikujete lesklý sprej, si opatrne kučery oddeľte prstami, aby vyzerali prirodzenejšie. Ta-dá! Ste pripravená na svadbu.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy