urýchli voda rast vlasou?

03/08/2015
Pýta sa: Diana
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (3)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj, s vodou sa mozes polievat, pit ju, kloktat ju, skakat do nej sipky, uvarit si caj ale rychlost rastu vlasov to neovplyvni. Rychlost je dana zial geneticky.

Mozno ti vlasy rastu pomalsie, co moze byt sposobene nedostatocnou stravou - na to by mohlo pomoct doplnenie vitaminov na vlasy.


04/09/2015 - 23:13
Odpoveď od: ludomil
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Áno, môže urýchliť rast vlasov, pokiaľ je to vlasová voda, alebo tonikum a aplikuje sa na pokožku vlasov spolu s výdatným masírovaním vlasovej pokožky.

Princíp je veľmi jednoduchý: maximálny prísun krvi ku vlasovým korienkom za súčasného doplnenia živín do krvi - aby vlasy mali z čoho rásť... zo žiadneho šampónu vlas nenarastie, všetko potrebné si vlas "naťahuje" z krvi...


23/10/2016 - 0:20
Odpoveď od: EvaN
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Diana,

voda je síce základ života, no samotná nezmôže nič. Vlasy vyrastajú z korienkov, aby mohli rásť zdravé a pevné, potrebujú živiny, vitamíny, minerály. Vyrastený vlas už zvnútra vyživovaný nie je, ten potrebuje starostlivosť zvonka.

Preto je pri starostlivosti o vlasy potrebná vyvážená strava a následne správna starostlivosť o vlasy. Rýchlosť rastu je človeku daná, pomôcť sa ale dá práve s prísunom tej správnej výživy pre telo a vlasy.

Odporúčané sú vitamíny na rast vlasov, vlasové aktivátory na vonkajšie použitie či šampóny na zachovanie zdravých vlasov.


12/08/2022 - 13:29
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty