keď použijem žihľavovú vodu za mesiac mi koľko narastú?

keď použijem žihľavovú vodu za mesiac mi koľko narastú?
28/05/2017
Pýta sa: anonymný
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Priemernému človeku rastú vlasy rýchlosťou približne 1,20 cm za mesiac.Vlasy vám môžu rásť rýchlejšie keď sa ostriháte. Na rozličných častiach vlasovej časti hlavy môžu vlasy rásť rozlične rýchlo. Zmerať teda, ako rýchlo vám vlasy rastú treba na viacerých častiach, aj keď sa to dá zmerať dosť komplikovane. Žihľavová voda môže pomôcť urýchliť rast vlasov, avšak aj to je u každého individuálne. Čiže ak sa jedná o zdravú osobu, mali by vlasy narásť o viac ako 1,2 cm za mesiac. Tiež je dôležité ako často žihľavovú vodu používate a o akú žihľavovú vodu sa jedná. Najúčinnejšia a najzdravšia by mala byť čerstvo vytlačená šťava zo žihľavy (v máji rastie žihľava najkvalitnejšia).


30/05/2017 - 13:27
Odpoveď od: copomoze.sk
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň,

vlasy za mesiac narastú v priemere o 1,20 cm. U niekoho je to rýchlejšie, u niekoho pomalšie. Skutočný rast vlasov však závisí hlavne od vnútornej výživy, ktorá sa mu dostáva a od vyživenia vlasovej pokožky aj vlasových folikulov - tu prichádza na rad aj spomínaná žihľava.

Samotné vlasy je potrebné najskôr ozdraviť, odstrihnúť prípadne štiepajúce sa končeky - vtedy môžu vlasy rásť, no na koncoch sa lámu a nie sú kvalitné, takže môžete nadobudnúť pociť, že vôbec nerastú. Samotná starostlivosť o vlasy musí byť šetrná a strava vyvážená.

Žiaden prípravok na rast vlasov nespôsobí zázračný prudký rast vlasov. Ide hlavne o to, že bude vlas pevnejší, zdravší a teda aj na pohľad a na pocit hustejší. Vyskúšať môžete tiež tabletky na rýchlejší rast vlasov.


10/09/2018 - 13:38
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Doporučené produkty