Krátke účesy pre ženy nad 60 rokov

Posledná úprava 16.12.2021

Ste po 60-ke a chcete starnúť dôstojne, ale stále vyzerať inak. Zahoďte všetky zábrany ohľadom svojho vzhľadu a vyberte si z týchto nádherných krátkych účesov, v ktorých budete vyzerať dôstojne, elegantne a trendy.

Existuje zaužívaný názor, že ženy, ktoré dosiahli určitý vek by mali vyzerať určitým spôsobom a mať určitý účes. Na veku však nezáleží, keď sa rozhodnete pre zmenu. Takže, či už je to udržať si tento vzhľad, ktorý sa od Vás očakáva alebo sa z tohto elegantného vzhľadu, ktorým ste sa vždy prezentovali vymaniť, tu sú niektoré nádherné a módne krátke účesy pre vaše šedé vlasy.

Prečo sa rozhodnúť pre krátky účes

Existujú tri jednoduché dôvody.

  • Krátke účesy sú veľmi ľahké na údržbu
  • Zakrývajú fakt, že vaše vlasy môžu rednúť
  • Hoci sa to nezdá, tieto účesy je možné upraviť rôznymi spôsobmi a tak dosiahnuť formálny aj neformálny vzhľad

Účesy pre dámy nad 60 rokov

Všetky tieto účesy sú skutočne nadčasové a sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Záleží len na tom ako ich odprezentujete.

Pixie účes

Pixie je jedným z najlepších účesov pre ženy nad šesťdesiat rokov, pretože je jednoduchý na údržbu a úpravu. Pred tým, než začnete predpokladať, že tento účes je len pre mladšie ženy, zamyslite sa znova. Pixie vyzerá veľmi štýlovo aj po šesťdesiatke. V skutočnosti je to skvelý účes, ktorý udržuje hustotu Vašich vlasov a v ktorom môžete vyzerať očarujúco za všetkých okolností.

Bob účes

Opäť platí, že bob účesy sú veľmi populárne medzi všetkými vekovými skupinami, a sú ideálne pre staršie dámy. Obzvlášť obľúbený je veľmi krátky bob. Na formálne príležitosti, môže byť upravený elegantne (účes bude držať tvar pomocou laku na vlasy) a vo všedné dni môžu vlasy zostať tak, ako sú. Schovajte svoje vrásky za ofinu a máte elegantný účes. Či už máte vlasy rovné alebo vlnité, tento účes na Vás bude vyzerať skvele.

Účes začesaný nabok

Tento účes je tiež krátky, ale s hlbokou časťou, čo znamená, že jedna časť vlasov je začesaná na jednu stranu tváre. Základná dĺžka vlasov môže byť tak krátka, ako pri účese pixie alebo mierne dlhšia. To je jeden z krátkych účesov, ktoré sú viac trendy. Pre tých, ktorí majú jemné vlasy, je tento účes skvelou voľbou, nenáročnou na údržbu.

Vrstvený účes

Aj keď sú Vaše vlasy krátke, môžete si zvoliť vrstvený účes, ktorý je nenáročný na údržbu. Jediné čo potrebujete, je trochu tužidla na vlasy, aby boli vrstvy viditeľné a môžete ísť. Vrstvy môžete dokonca aj natočiť, čím dosiahnete iný vzhľad. To je krása tohto účesu; umožní Vám dosiahnuť nový vzhľad, hoci základný strih je rovnaký.

Najlepšie účesy pre staršie ženy sú tie, ktoré môžete nosiť s eleganciou, a hrdosťou. Ich výber teda nie je niečo, čoho by ste sa mali báť. Zmeňte svoj vzhľad pomocou týchto účesov a zvýraznite to, čo je na Vás najlepšie!

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy