Zväčšenie pŕs prirodzene pomocou vitamínov?

Posledná úprava 02.08.2022

K dispozícii sú možnosti ako zväčšiť veľkosť pŕs bez chirurgického zákroku. Niektoré ženy používajú podprsenky, ktoré prsia opticky zväčšia a pozdvihnú, zatiaľ čo iné si zvolia prírodný prístup. Užívanie vitamínov a doplnkov výživy môže pomôcť zvýšiť veľkosť Vášho poprsia a nebude stáť toľko, čo chirurgické zväčšenie pŕs. Mnohé ženy tvrdia, že vďaka vitamínovým doplnkom dosiahli väčšie poprsie.

Multivitamíny pre väčšie prsia

Užívajte multivitamínový doplnok, ktorý obsahuje vitamíny A, C a E. Tie pomáhajú zväčšiť poprsie tým, že podporujú zdravú pokožku. Vitamín A je zodpovedný za výživu pleti. Vitamín C je spoluzodpovedný za produkciu kolagénu. Produkcia kolagénu je nevyhnutná na udržiavanie pevnej a pružnej kože. To pomôže prsiam zostať v dobrej kondícii. Vitamín E pomáha zdravej tvorbe kože a celkovému zdraviu organizmu.

Bylinky pre väčšie prsia

Užívajte bylinné doplnky pre väčšie prsia. Niektoré bylinné doplnky obsahujú fytoestrogény a môžu pomôcť zväčšiť prsia. Patrí medzi ne Saw Palmetto, Dong Quai, fenikel, senovka grécka alebo kmín. Saw Palmetto udajne pomáha pri zväčšovaní veľkosti mliečnych žliaz. Doplnok z dong quai môže pomáhať pri zlepšovaní krvného obehu v celom tele i v prsiach a zároveň napomáha zväčšeniu pŕs a vyváženiu hladiny hormónov. Fenikel dokáže stimulovať produkciu hormónov, ktoré môžu pomôcť pri zväčšení pŕs. Kmín zlepší vývoj prsných žliaz, čo pomôže pri zväčšení pŕs. Všetko sú to prírodné látky, ktoré sa používajú v prírodnom liečiteľstve na zväčšenie poprsia.

Cviky pre väčšie prsia

Okrem užívania vitamínov a bylinných doplnkov spevnite svoje prsia špeciálnymi cvikmi na prsia. Tým pomôžete vývoju svojich pŕs a zlepšíte ich vzhľad.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy