Bylinky na zväčšenie prsníkov - alternatíva k implantátom

Posledná úprava 27.11.2017

Vzhľadom na vysoké náklady a dlhú zotavovaciu dobu po operácii spojenú s prsnými implantátmi, čoraz viac žien hľadá rôzne alternatívy zväčšenia veľkosti pŕs, ako sú napríklad bylinky, ktoré neublížia ich telu, ani peňaženke.

Rastúci trend ukazuje, že ženy hľadajú menej invazívne a nákladné možnosti zväčšenia veľkosti pŕs.

Príjemnejšia metóda v porovnaní s operáciou, ktorá priťahuje ženy, sú byliny, ktoré prirodzene podporujú zväčšenie prsníkov. Pueraria Mirifica je rastlina, ktorá obsahuje mnoho prírodných posilňujúcich látok pre prsníky. Jeho popularita rastie vďaka rastúcemu trendu žien, ktoré nechcú ísť pod nôž kvôli zväčšeniu prsníkov, ale namiesto toho si volia alternatívne postupy.

Priemerné náklady zväčšenia prsníkov sa rátajú v tisíckach eúr. Pri takej vysokej cene operácie, nie je divu, prečo si mnoho žien dvakrát rozmyslí či minúť toľko peňazí na plánovanú operáciu.

Dlhé a bolestivé zotavovanie po operácii je ďalším dôvodom, kvôli ktorému mnohé ženy váhajú nad týmto rozhodnutím. Niektoré ženy sa uzdravia lepšie ako ostatné, ale rekonvalescencia trvá v priemere 2 týždne a väčšina žien trpí bolesťami.

Toto je niečo, čím sú mnohé ženy veľmi znepokojené. Nechcú minúť veľa peňazí a straší ich riziko pooperačných bolestí. Je to dobrá voľba obzvlášť ak ste hanblivá. Nechcete, aby všetci vedeli, že máte implantáty, však?

Byliny ako Pueraria Mirifica obsahujú prírodné fytoestrogény, ktoré nielen pomáhajú stimulovať rast prsníkov, ale tiež pri dôslednom používaní postupne dodávajú prsiam pevnosť. Tieto byliny ľudia používajú už mnoho rokov. Pueraria Mirifica je tým preslávená najmä preto, že jej molekulárna štruktúra sa od estrogénu líši len jedným atómom.

Produkty, s obsahom rastliny Pueraria Mirifica používajú formulu, ktorá v jednom doplnku spája mnoho prírodných bylín, ktoré boli tradične používané na zväčšenie ženského poprsia. Ženy môžu užívať pilulku, ktorá môže požitá ústne, alebo dať prednosť krému, ktorý možno rozotrieť priamo na prsia každý deň a noc. Najrýchlejšie možné výsledky dosiahnete kombináciou oboch. Nezabudnite na silu poriadnej masáže prsníkov!

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy