Domov / / / Je možné zvýšiť veľkosť poprsi...

Je možné zvýšiť veľkosť poprsia správnou stravou?

Posledná úprava 28.11.2017

Veľkosť pŕs je do značnej miery daná genetickou dispozíciou a hormonálnymi výkyvmi počas celého života. Zmeny v strave môžu pomôcť mierne zväčšiť veľkosť pŕs a môže to byť dostatočná zmena na to, aby ste so svojimi prsiami boli spokojná. Zmena a doplnenie stravy je bezpečnejšou a lacnejšou alternatívou k operatívnemu zväčšeniu pŕs. Napríklad konzumácia stravy bohatej na zdravé tuky spôsobí, že priberiete na váhe, čo môže prirodzene zväčšiť veľkosť Vašich pŕs.

Väčšie prsia - krok 1

Zvýšte príjem zdravých tukov a olejov. Konzumácia stravy, ktorá obsahuje zdravé tuky Vám môže pomôcť pribrať na váhe. Vzhľadom k tomu, že prsia sú tvorené tukovým a svalovým tkanivom, zvýšením pomeru tuku v tele sa zvýši veľkosť Vašich prsníkov. Bohužiaľ nemôžete si vybrať, kde sa tuk v tele uloží, takže môže dôjsť aj k nárastu veľkosti bokov, stehien a pásu rovnako ako i prsníkov. Zdravé tuky sú avokádo a avokádový olej, olivy a olivový olej, orechy, semená a tučné ryby ako napríklad sleď.

Väčšie prsia - krok 2

Jedzte sójové produkty. Sójové bôby obsahujú vysokú koncentráciu fytoestrogénov, ktoré napodobňujú vlastnosti estrogénu v tele. Estrogén je zodpovedný za zaoblenie pŕs v priebehu menštruačného cyklu. Zvoľte si výrobky na báze sóje, ako sú sójové bôby, sójové mlieko a vegetariánsku náhradu mäsa.

Väčšie prsia - krok 3

Vyberte si zeleninu a ovocie bohaté na fytoestrogény. Hoci sójové výrobky majú najvyššiu koncentráciu fytoestrogénov, nižšie koncentrácie fytoestrogénov sa nachádzajú aj v ovocí a zelenine ako je mrkva, repa, čerešne a sladké zemiaky.

Väčšie prsia - krok 4

Užívajte bylinky. Pridajte bylinky do svojho jedálnička buď pri varení alebo vo forme tabliet. Byliny, ako senovka grécka, fenikel alebo saw palmetto, obsahujú fytoestrogény a majú vlastnosti, ktoré pomáhajú udržať zdravé prsné tkanivo.

Náš tip: Liečivé byliny s množstvom fytoestrogénov a najlepších látok pre rast zdravých pŕs obsahujú aj tabletky na rast a zväčšenie pŕs – určite vyskúšajte!

Pred tým, než významne zmeníte svoj jedálniček alebo začnete používať bylinky sa vždy poraďte so svojím lekárom.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Je možné zvýšiť veľkosť poprsia správnou stravou? Priemerné hodnotenie: 5 5 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy