Je možné zvýšiť veľkosť poprsia správnou stravou?

Posledná úprava 05.08.2022

Veľkosť pŕs je do značnej miery daná genetickou predispozíciou a hormonálnymi výkyvmi počas celého života. Zmeny v strave môžu pomôcť mierne zväčšiť veľkosť pŕs a môže to byť dostatočná zmena na to, aby ste so svojimi prsiami boli spokojná. Zmena a doplnenie stravy je bezpečnejšou a lacnejšou alternatívou k operatívnemu zväčšeniu pŕs. Napríklad konzumácia stravy bohatej na zdravé tuky spôsobí, že priberiete na váhe, čo môže prirodzene zväčšiť veľkosť vašich pŕs.

Zdravé tuky a oleje

Zvýšte príjem zdravých tukov a olejov. Konzumácia stravy, ktorá obsahuje zdravé tuky môže pomôcť pribrať na váhe. Vzhľadom k tomu, že prsia sú tvorené tukovým a svalovým tkanivom, zvýšením pomeru tuku v tele sa zvýši veľkosť prsníkov. Bohužiaľ nemôžete si vybrať, kde sa tuk v tele uloží, takže môže dôjsť aj k nárastu veľkosti bokov, stehien a pásu rovnako ako i prsníkov. Zdravé tuky sú avokádo a avokádový olej, olivy a olivový olej, orechy, semená a tučné ryby ako napríklad sleď.

Sója pre väčšie prsia

Jedzte sójové produkty. Sójové bôby obsahujú vysokú koncentráciu fytoestrogénov, ktoré napodobňujú vlastnosti estrogénu v tele. Estrogén je zodpovedný za zaoblenie pŕs v priebehu menštruačného cyklu. Zvoľte si výrobky na báze sóje, ako sú sójové bôby, sójové mlieko a vegetariánsku náhradu mäsa.

Fytoestrogény zo stravy

Vyberte si zeleninu a ovocie bohaté na fytoestrogény. Hoci sójové výrobky majú najvyššiu koncentráciu fytoestrogénov, nižšie koncentrácie fytoestrogénov sa nachádzajú aj v ovocí a zelenine ako je mrkva, repa, čerešne a sladké zemiaky.

Bylinky pre väčšie prsia

Užívajte bylinky. Pridajte bylinky do svojho jedálnička buď pri varení alebo vo forme tabliet. Byliny, ako senovka grécka, fenikel alebo saw palmetto, obsahujú fytoestrogény a majú vlastnosti, ktoré pomáhajú udržať zdravé prsné tkanivo.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy