4 jednoduché kroky k väčším prsiam

Posledná úprava 09.04.2020

Chcete väčšie prsia? Kto nie? Už viete, že Pueraria Mirifica obsahuje najviac fytoestrogénov zo všetkých bylín zväčšujúcich prsia. Čo keby sme Vám ale povedali, že môžete zvýšiť efektívnosť krémov, tabletiek s obsahom Pueraria Mirifica v 5 jednoduchých krokoch?

Áno, počuli ste správne - Pueraria Mirifica má viac fytoestrogénov, alebo xenoestrogénov, než ktorákoľvek z týchto živín, ktoré simulujú pôsobenie estrogénu: sójové bôby, senovka grécka, celé zrná pšenice, Saw Palmetto, tymián, fazuľa mungo, koreň sladkého drievka, chmeľ, fenikel, aníz, ľanové semeno alebo ďatelina lúčna.

Takže, tu je päť krokov, ktoré môžete podniknúť, aby ste získali väčšie prsia, po ktorých ste vždy túžili. Základným krokom, ktorý ani netreba spomínať je samozrejme odporúčané dávkovanie tabliet na zväčšenie pŕs alebo aplikácia krémov na zväčšenie pŕs s obsahom extraktu Pueraria podľa pokynov.

1) Zvýšte príjem vápnika

Keď ráno užívate prvú tabletu, vždy ju užite na lačný žalúdok a zapite mliekom s vysokým obsahom vápnika. Môžete užívať svoj každodenný vitamínový doplnok, ako obvykle, ale ak pridáte ku Pueraria Mirifica vápnik, Vaše telo absorbuje úplne všetku Puerariu. Vápnik sa naviaže na výťažok Pueraria, čo umožňuje Vášmu telu lepšie ho rozložiť a distribuovať po tele. Bez vápnika Vaše telo vylúči veľkú časť obsahu pilulky. (Nemôžete piť mlieko? Skúste mandľové alebo sójové mlieko obohatené vápnikom.)

2) Vyhnite sa kofeínu

Môžete si toho byť vedomí, ale to najhoršie, čo môžete urobiť Vašim krásnym prírodným prsiam je konzumovať príliš veľa kofeínu! Aby sme boli úprimní, kofeín je nepriateľ vašich pŕs. Káva, energetické nápoje, tmavá čokoláda a čaj môžu byť chutné a poskytnú Vám príjemné osvieženie, ktoré Vás ráno preberie, alebo Vám popoludní pomôžu nezaspať, ale tiež spôsobia nadmernú stimuláciu Vašich pŕs a uzatváranie sa pred omladzujúcimi vlastnosťami Puerarie Mirifica.

3) Masírujte prsia

Okrem stimulácie prekrvenia pŕs a zlepšenie krvného obehu vo Vašej hrudi, by masáž pŕs mala byť intímny a niekedy aj vzrušujúci rituál so samým sebou. Váš dekolt, najtenšia časť kože na tele, ktorá sa nachádza priamo okolo vašich pŕs bude taktiež ťažiť z tohto každodenného cvičenia. Privedením krvi do tejto oblasti, budete podporovať otvorenie svojich estrogénových receptorov k doplnkom, ktoré užívate.

4) Skúste detoxikačný program

Jedlo, voda a vzduch, ktorý dýchame obsahujú toxíny. Takmer každý deň tiež užívame bielkoviny plné hormónov. Vaše oblasti hormonálnych receptorov sú preťažené! Odporúča sa aby ste sa na určitý čas vzdali konzumácie mäsa, pitia alkoholu, fajčenia cigariet a akýchkoľvek iných aktivít, ktoré zadržiavajú škodlivé toxíny v krvnom obehu. Začleňte do svojho jedálnička viac zeleniny, ovocia a ovocných štiav (surové, samozrejme). Ak začnete užívať Puerariu Mirifica s čistým štítom, Vaše telo nebude zaneprázdnené spracovávaním a odstraňovaním toxínov z krvného obehu a bude môcť prijať Puerariu s otvorenou náručou. Neznie to pekne? Nemôžete sa detoxifikovať? Žiadny strach, jednoducho robte to najlepšie, čo môžete a vyhýbajte sa tomu, čomu sa môžete, najmenej jeden týždeň pred začatím užívania Puerarie.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa



Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy