Väčšie prsia - 5 dôvodov, prečo ich ženy chcú

Posledná úprava 01.08.2022

Niet pochýb o tom, že mnoho žien chce väčšie prsia a kvôli ich získaniu sú ochotné podstúpiť všeličo – napríklad aj operáciu. Prečo chcú ženy podstúpiť operáciu a s ňou spojené nežiaduce účinky a potenciálne riziká? Odpoveďou je jeden alebo kombinácia niekoľkých nasledujúcich dôvodov:

Chcú pritiahnuť muža

Opýtajte sa ktorejkoľvek ženy, čo si myslí, že mužov na ženskom tele priťahuje a odpoveďou budú pravdepodobne prsia. Ale nie len prsia – musia to byť veľké prsia. Nikto presne nevie, prečo to ženy predpokladajú, ale je to do značnej miery univerzálne (hoci zadok je hneď na druhom mieste.)

Chcú byť ženskejšie

Prsia dopĺňajú tvar ženského tela. S väčšími prsiami sa žena cíti žensky a v dôsledku toho príťažlivejšie a zvodnejšie.

Chcú lepšie vyplniť šaty

Už žiadne voľné košele a beztvaré oblečenie - šaty majú tendenciu sedieť lepšie ak máte telo v tvare presýpacích hodín.

Chcú vyzerať plodnejšie

Veľké prsia sú spájané so schopnosťou žien rodiť deti a mnohí dodnes veria, že väčšie prsia sú dobrou známkou toho, že žena je plodnejšia ako jej plochejšie náprotivky. Je to len jeden z mýtov, ktoré je potrebné vyvrátiť.

Chcú vyzerať ako celebrity

Aj to je, žiaľ, pravda. Správy naznačujú, že keď sa objaví populárna celebrita s väčšími prsiami, vykonáva sa viac operácií zväčšenia prsníkov. Pamätajte si: nikdy by ste nemali podstúpiť akýkoľvek kozmetický chirurgický zákrok len preto, aby ste vyzerali ako celebrita, alebo ktokoľvek iný než vy sami.

Do popredia sa dostáva však aj prírodné zväčšenie pŕs a je stále populárnejšie. Je toľko rôznych druhov operácií, no nikdy neviete ako budú Vaše prsia vyzerať po nich. Z tohto dôvodu sa čoraz viac žien rozhodlo vyskúšať extrakt z rastliny Pueraria Mirifica. Táto zázračná bylina stimuluje mliečne žľazy a prirodzenú pružnosť kože. Pueraria Mirifica tiež napomáha tvorbe hormónu estrogén, a preto podporuje rast prsníkov.

Za zlomok nákladov potrebných na operačné zväčšenie pŕs môžete zväčšiť veľkosť svojich pŕs o 1-1,5 košíčkov za pár mesiacov.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy