Porovnanie - ktoré tabletky na zväčšenie pŕs sú najlepšie?

Posledná úprava 17.02.2022

Chcete väčšie prsia ale bojíte sa operácie? Nechcete investovať tisícky € alebo sa vám priečia radikálne neprirodzené zásahy do vášho tela? Tak máte asi jedinú možnosť – tabletky na rast poprsia. Porovnali sme pre vás niekoľko najznámejších produktov na zväčšenie pŕs na našom trhu. Pri hodnotení vybraných doplnkov stravy sme prihliadali najmä na dosiahnuté účinky, ale zamerali sme sa tiež na zloženie či spôsob užívania a tu sú naše výsledky:

Porovnávame produkty:

Recenzia MammaMia

MammaMia predstavuje to najlepšie z tabletiek na zväčšenie pŕs

MammaMia je prémiový výživový doplnok určený na zväčšenie pŕs. Pri jeho vývoji sa kládol dôraz aj na schopnosť zlepšiť stav pokožky v oblasti dekoltu a poprsia. MammaMia je perfektná voľba, ak potrebujete rýchle a zároveň trvalé výsledky. Obsahuje najväčšie množstvo prírodných účinných extraktov zo všetkých porovnaných produktov. Užívanie je jednoduché a telo kúru znáša veľmi dobre. V niekoľkých prípadoch bolo počas užívania zaznamenané zmiernenie menštruačných bolestí. Prvé výsledky v podobe pevnejších a mierne väčších pŕs je možné pozorovať už v priebehu 14 dní, čo je naozaj pozoruhodné. Dosiahnutie výrazne väčších a pevnejších pŕs je s týmto prípravkom skutočne jednoduché. Vďaka týmto a ďalším výborným vlastnostiam a odporúčaniam užívateliek na internete, sa tabletky MammaMia umiestnili v našom rebríčku na prvom mieste.

Odporučená dávka: 1 kapsula denne

Cena: 25,90€ za 60 dní užívania – čo je najvýhodnejšie zo všetkých porovnávaných produktov.

Naše hodnotenie: 98%

Prejsť na stránku predajcu

Recenzia BreastFast

BreastFast nemusí byť zlá voľba

BreastFast je kvalitný výživový doplnok na podporu rastu pŕs. Jeho účinky sú síce o niečo menej výrazné, ale nie je problém dosiahnuť uspokojivé výsledky. Pre to sa umiestnil na výbornom druhom mieste. BreastFast patrí k tým drahším tabletkám na zväčšenie pŕs. Jedno balenie ktoré obsahuje 90 kapsúl vychádza na cenu až 55€. K tejto cene musíte prirátať aj náklady na kuriérske doručenie 8€. BreastFast totiž nie je možné objednať na osobný odber ani poštou. Pre dosiahnutie trvalých výsledkov by ste mali BreastFast užívať aspoň 3 mesiace. BreastFast sa užíva jeden krát denne po tri tablety ktoré sa zapijú dostatočným množstvom tekutín. Ak sa uspokojíte s menej výrazným zväčšením pŕs a nevadí vám vyššia cena, aj BreastFast je dobrou voľbou.

Odporučená dávka: 3 tabletky denne

Cena: 55€ na mesiac

Naše hodnotenie: 87%

Recenzia Breast Extra

Breast Extra – môže sa nečakane predražiť

Prípravok na zväčšenie poprsia Breast Extra je klasický príklad prírodných tabletiek na zväčšenie poprsia s celkom dobrým zložením a účinkami. Cena za balenie obsahujúce 60 kapsúl je 25,90€. Podľa návodu sa podávajú až 4 tabletky denne, čo je však nepohodlné a nie každému to vyhovuje. Užívanie väčšieho množstva látok, nie vždy znamená väčší účinok, nehovoriac o dodatočnej záťaži pre organizmus pri trávení až 4 tabliet denne. Predpokladáme, že výrobok neobsahuje extrakty s dostatočnou vstrebateľnosťou a preto výrobca odporúča užívať väčšie množstvo denne. Vaša kúra sa tiež značne predraží, keďže výsledky sa prejavujú priemerne po 1 až 2 mesiacoch. Prípravok BreastExtra sa umiestnil na tretej priečke našej recenzie vďaka príliš vysokej cene, ktorá na prvý pohľad nie je zrejmá a zníženým pohodlím pri užívaní väčšieho množstva tabliet denne.

Odporučená dávka: až 4 tabletky denne

Cena: 25,99€ na iba 2 týždne užívania

Naše hodnotenie: 70%

Recenzia Decofemm

České tabletky na zväčšenie pŕs Decofemm

Decofemm k nám prichádza z Česka od značky Valavan ktorá je jeho producentom. Predáva sa v balení po 120 tabliet a má obsahovať všetky dôležité fytoestrogény nevyhnutné pre rast poprsia. Tento výživový doplnok žiaľ nesplnil očakávania ktoré do neho mnohé ženy vkladali a umiestnil sa na priemernom štvrtom mieste. Zväčšenie pŕs poskytnuté týmto produktom nie je síce najhoršie – v rozsahu dvoch centimetrov obvodu hrudníka (merané cez bradavky) v priebehu troch mesiacov, ale mohlo by byť aj väčšie. Dosiahnuté spevnenie pŕs tiež nie je príliš výrazné, zato ale bol zaznamenaný pomerne veľký kvalitatívny posun k lepšiemu v prípade pokožky. Pleť sa naozaj počas kúry výrazne zjemní a stane sa nádherne pružnou. Za túto vlastnosť si Decofemm zaslúži pochvalu. Ak je vašim cieľom najmä zlepšenie stavu pokožky, a zväčšenie a spevnenie pŕs vás zaujíma len okrajovo, zvážte využitie tohto prípravku. Pravdou však ostáva, že na pleť môžete v lekárňach získať dosť veľa produktov úzko zameraných na túto oblasť a za oveľa lacnejšie peniaze.

Odporučená dávka: 2 tabletky denne

Cena: 44€ na 3 mesiace užívania

Naše hodnotenie: 50%

Záverečné zhrnutie

Z porovnania vyšiel jednoznačne ako víťaz produkt amerického výrobcu Nutrigen Laboratories – MammaMia tabletky na zväčšenie pŕs. Cenovo najvýhodnejší produkt s najväčším množstvom použitých účinných látok a jednoduchým dávkovaním.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy