Chcem väčšie prsia

Posledná úprava 05.12.2017

Ako priemerná žena chápete problém s malým nevyvinutým poprsím. Táto obava je v dnešnej dobe bežná u mnohých žien. Prečo by sme sa mali hnevať na to, ako málo nás príroda obdarila je pochopiteľné. Všade, kde ideme nám spoločnosť hovorí, že na veľkosti pŕs záleží a že väčšie prsia sú dôležitejšie.

Väčšina žien s malými prsiami sa s nimi zmierila a užíva si život tak, ako by sme si ho mali užívať všetci. Ale hlboko v ich mysli je že neodbytná myšlienka - keby len boli moje prsia väčšie... Niektoré ženy konajú a dajú si prsia zväčšiť. V minulosti to často znamenalo implantáty a operáciu so všetkými rizikami s ňou spojené. V dnešnej dobe však pre väčšinu žien (možno všetky), nie je na vyriešenie tohto problému potrebná operácia. K dispozícii sú prírodné spôsoby ako zväčšiť svoje prsia. Máte rad možností, vďaka ktorým dosiahnete prsia, o ktorých ste vždy snívali, ale nikdy ste si nemysleli, že ich naozaj môžete mať.

Bývali doby, kedy bolo jediné možné riešenie tohto problému operácia, ale veci sa zmenili. Existujú a často sa používajú aj prírodné alternatívy plastickej operácie zväčšenia pŕs.

Vážne zúfate nad veľkosťou svojich pŕs? Cítite sa zle, keď na vás šaty nevyzerajú dobre? Tieto veci mi vadili. Ale už tomu tak nie je, pretože je možné prejsť z košíkov A na C s použitím kombinácie krému na prsia a bylinných doplnkov obsahujúcich extrakt z rastliny Pueraria Mirifica.

Možno rozmýšľate nad tým, či je naozaj možné, aby Vám prsia narástli po puberte. Áno! Doplnky výživy a krémy na zväčšenie pŕs dajú telu pokyn aby vysielalo signály do pŕs aby prsia začať znova rásť. Prežijete udalosti, ktoré sa dejú v priebehu dospievania, ale iba so svojimi prsiami.

Poznámka: Programy na zväčšenie pŕs sú zamerané na ženy, ktoré ukončili pubertu - v podstate tie, ktoré majú aspoň 18 rokov. Prečo? Ak ste stále dievča meniace sa v ženu, Vaše telo stále vysiela signály, aby Vaše prsia naďalej rástli. Rast pŕs však môžete podporiť: jedzte múdro - nespracované potraviny a bielkoviny, dbajte na dostatok spánku a pravidelné cvičenie.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy