Zväčšenie poprsia – jednoduché rady

Posledná úprava 09.04.2020

​Niektoré ženy túžia po väčších prsiach pre zvýšenie sebavedomia a aby sa cítili atraktívnejšie. Ženy, ktoré hľadajú spôsob zväčšiť veľkosť svojich pŕs, nemusia zvažovať operáciu kvôli strachu z nej a morálnych alebo finančných dôvodov. Svoje prsia môžete zväčšiť aj pomocou rôznych druhov domácej liečby. Väčšina z nich je finančne nenáročná a nezaberú ani veľa času.

Podprsenky a prostriedky na zväčšenie poprsia

Na dočasné zväčšenie pŕs a dodanie kriviek svojmu telu zvážte nosenie push up podprsenky. Podprsenky sú bežne polstrované molitanom alebo vodnými vložkami, ktoré napodobňujú vzhľad väčšieho poprsia. Podprsenky s kosticami prsia pozdvihnú a dodajú im tvar. Nosenie silikónových prsných foriem s alebo bez podprsenky dáva ilúziu väčšieho poprsia. Mnoho prsných foriem je samolepiacich alebo sa upevňujú na kožu páskou. Silikónové vložky nevydržia tak dlho ako tradičné podprsenky.

Cvičenie

Precvičovanie prsných svalov dodá prsiam väčší a pevnejší vzhľad, hovoria odborníci. Keď sa prsné svaly zväčšujú, prsia sú vytláčané smerom von, čo ich zvýrazňuje. Vykonávajte cvik “anjel v snehu” s činkami. Ležte na lavičke na cvičenie. Držte činky nad hlavou, paže vystreté a rovnobežne s podlahou. Pomaly začnite krúžiť činkami okolo tela, ako keby ste robili anjela v snehu. Vráťte sa do začiatočnej pozície a opakujte.

Druhé cvičenie je cvičenie s činkami na naklonenej lavici. Ľahnite si na lavicu na cvičenie a držte činky na stehnách. Pritiahnite činky k hrudníku s predlaktiami pod činkami. Zdvihnite ruky hore s lakťami do strán, a potom ich spustite. Tieto cvičenia vykonávajte dvakrát až trikrát týždenne.

Bylinná medicína

Existuje množstvo bylinných doplnkov výživy na podporu rastu pŕs. Medzi bežné byliny spájané so schopnosťou zväčšiť poprsie patrí senovka grécka, fenikel alebo Saw Palmetto. V závislosti na tej-ktorej byline je k dispozícii rad rôznych možností liečby. Niektoré z týchto bylín sa pomelú a je z nich vytvorená pasta, ktorá sa používa lokálne, zatiaľčo iné sa užívajú perorálne.

Prinášame Vám jeden recept na zväčšenie pŕs:

Zalejte 1 šálku výhonkov senovky 2 pohármi vriacej vody. Pridajte štipku anízu, bazalky, rasce, kôpru, feniklu, sladkého drievka, majoránu a citrónovej trávy. Čaj prevarte druhý krát a nechajte vychladnúť. Vypite jednu až dve šálky čaju denne. Senovka obsahuje chemické látky podobné ženskému hormónu estrogénu. Podľa folklórnych tradícií i zvyšné byliny z tejto zmesi môžu pomáhať rastu prsníkov.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy