Vložte si pred spaním pod posteľ obyčajné mydlo a stane sa úžasná vec!

Posledná úprava 12.12.2022

Syndróm nepokojných nôh je v dnešnej dobe úplne bežná záležitosť, tento problém sa dotýka takmer 10% populácie. Dokáže byť veľmi nepríjemný a rušivý a ľuďom kradne spánok. Syndrom nepokojnych noh je vlastne stav, kedy má človek nepríjemný pocit svrbenia, šteklenia a akéhosi mravenčenia v nohách. Výsledkom je neodolateľná potreba pohnúť sa, aby sa človeku uľavilo. Ak na syndróm nepokojných nôh trpíte, viete, o čom je reč…

Žiaľ, nie je známa jednoznačná liečba SNN (syndrómu nepokojných nôh). Ale máte šťastie! Ak si pod posteľ dáte obyčajné klasické mydlo, máte super lacnú a jednoduchú metódu, ako sa SNN zbaviť a ako sa znovu pohodlne vyspať. Áno, znie to bláznivo, ale funguje to!

Táto metóda zatiaľ nebola vedecky odskúšaná, ale množstvo jej nasledovateľov tvrdí, že keď to vyskúšali, zbavili sa nepríjemnej pliagy a mohli pokojne spať. Takže to funguje, pretože...jednoducho to funguje…

Otázky, ktoré vás môžu napadnúť

Záleží na druhu mydla, ktoré použijem?

Nie, zdá sa, že nezáleží. Ľudia, ktorí túto metódu vyskúšali, si pochvaľujú všetky možné mydlá. V najhoršom prípade môžete vyskúšať viacero druhov, aby ste zistili, ktoré je to najlepšie pre vás. Klasické mydlá nie sú drahé, takže môžete skúšať, koľko len chcete.

Kam pod posteľ mám mydlo vložiť?

Viacerí ľudia sa zhodli na tom, že metóda najlepšie funguje, ak mydlo vložíte pod plachtu k vašim nohám. Ale znovu, nebojte sa experimentovania, aby ste si našli tú svoju najlepšiu polohu.

Musí byť v izbe nejaká konkrétna teplota?

Nie, nemusí. Ak ale budete mať v izbe príliš teplo a vlhko, nemusí to tam veľmi voňať, ak teda nemáte dobré vetranie.

Ako často treba mydlo meniť?

Pravdepodobne si môžete nechať jedno mydlo po celý rok. Stačí z neho vždy po niekoľkých týždňoch zoškriabať vrchnú vrstvu. Ak by vám to ale malo vadiť, pokojne ho meňte tak často, ako sa vám žiada.

Čítajte ďalej Ako zaspať za 60 sekúnd?
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy