Domov / / / / Svadobné účesy: Inšpirácie pre...

Svadobné účesy: Inšpirácie pre vypnuté vlasy

Posledná úprava 15.02.2018

Rozmýšľate nad tým aký svadobný účes si zvoliť? Tu je niekoľko tipov, ktoré Vám pomôžu zistiť, či sa Vám vypnuté vlasy hodia. Vybrali ste si svoj vysnívané šaty a našli perfektný závoj, teraz je čas vybrať si účes. Chcete si vlasy vypnúť, ale neviete, kde začať? Potom ste na správnom mieste, pretože máme veľa nápadov na klasické - a šikovné – účesy z vypnutých vlasov. K týmto krásnym účesom sa hodí celá škála vlasových doplnkov (hoci na upevnenie väčšiny z nich budete potrebovať prax alebo pomoc odborníka).

Klasický účes

Kulmou vytvorte množstvo kučier, vyčešte a upevnite ich na temeno hlavy do vysokého copu. Nechajte vlasy krútiť sa okolo gumičky a odstávajúce vlasy upevnite sponkami a lakom na vlasy.

French Twist

Páči sa vám vzhľad Audrey Hepburn? Skúste klasický French twist. Pretože tento účes sa najlepšie hodí na vlasy v skvelom stave, začnite si vlasy ošetrovať v dostatočnom predstihu pred svadbou.

Romantický vzhľad

Ak sa budete vydávať v záhrade, Vaše šaty sú vo viktoriánskom štýle alebo len chcete dosiahnuť romantický efekt, skúste neformálnejší účes. Naneste na vlasy produkt, ktorý ich udrží na mieste a dodá im lesk, potom ich pokrčte a vytvorte tak mäkké vlny a kučery. Vlasy stiahnite v zadnej časti hlavy, vytvorte z nich French twist smerujúci nadol a na zátylku ho upevnite veľkou sponou.

Koruna z vrkočov

Skúste komplikovanejší účes. Rozdeľte vlasy na malé časti. Každú časť skrúťte a upevnite na hlavu sponkou, čím vytvoríte skrútené kučery.

Vypnuté aj rozpustené vlasy

Nemôžete sa rozhodnúť, či si chcete vlasy vypnúť alebo si ich nechať rozpustené? Skúste oboje! Vypnite si vlasy na prednej polovici hlavy do jednoduchého alebo zložitejšieho drdolu a zvyšné vlasy nechajte rozpustené..

Jednoduchý chvost

I obyčajný účes môže vyzerať veľmi sofistikovane. Vlasy si zviažte do nízkeho chvostu. Pre očarujúcejší vzhľad dodajte vlasom extra lesk pomocou malého množstva na to určeného séra.

Moderný účes

Pokiaľ máte pocit, že je pri obyčajnom vypnutom drdole Vaša tvár preexponovaná, vytiahnite si z drdolu malé pramienky vlasov a orámujte si tak tvár, čo vám dodá jemnejší vzhľad.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy