Veľmi poškodené vlasy

Už od 14 rokov svoje vlasy zaťažujem rôznymi farbami peroxdom melírom fénom a zehličkou na vlasy. Teraz mám 20 rokov a moje vlasy sú ako slama stále si dám podstrihnuť končeky lebo sa mi lámu a sú suché no ani to nepomáha skusala som už rôzne tabletky masky a oleje ktoré mi čiastočne pomohli no iba na istú dobu... čo mi odporúčate a vlastne majú moje vlasy šancu byť opäť husté lesklé a dlhé ako kedysi?? Dakujem
01/03/2015
Pýta sa: Tatiana
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Tatiana,

áno, šancu na husté a lesklé vlasy určite máte. Treba sa však začať správne stravovať, dávať telu skutočne dostatok živín (k vlasom a nechtom sa dostávajú až na poslednom mieste, telo najskôr zásobuje životne dôležité orgány).

Ak si neviete predstaviť, že by ste sa dali ostrihať nakrátko a začali s vlasmi "odznova", aplikujte si masky a oleje, ktoré vašim vlasom prospievali. Poškodené vlasy postupne odrastú a pri správnej životospráve a starostlivosti o vlasy (žiadne farbenie, fény, tesné upäté účesy) budú novonarastené vlasy zase skutočnou korunou krásy. Môžete vsadiť aj na vitamíny určené pre vlasy, určite sa Vám poďakuje aj telo.


28/06/2017 - 9:58
Odpoveď od: kalina
Som odborník