Prečo mi padajú vlasy?

Už týždeň mi padajú vlasy, niekedy si ich veľa najdem na zemy alebo na svojej posteli alebo keď chodím tak citim ako mi padajú. Veľmi ma to trápi. Čitala som na vašej stranke rady o mojom probleme.
11/08/2015
Pýta sa: Karolína
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (2)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj, pricin vypadavania vlasov moze byt mnoho. Aj viacero podobnych otazok je tu uz zodpovedanych.

Predpokladam ze si citala tento clanok:Časté príčiny vypadávania vlasov - sama si skus sadnut a premysliet, co z toho by to mohlo byt. na zaklade toho, aka je pravdepodobna pricina, je mozne urcit liecbu vyadavania vlasov.

Tiez si skus vyplnit tento dotazik o vypadavani vlasov.


04/09/2015 - 23:47
Odpoveď od: ludomil
Som odborník

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Karolína,

ak sa objaví náhle padanie vlasov, ktoré sa spustí "z večera do rána", je treba hľadať spúšťač problému - pri vlasoch treba niekedy zapátrať v pamäti aj 3 mesiace dozadu. Príčin vypadávania vlasov môže byť viacero, niečo však u Vás vlasy presunulo do fázy padania naraz (nie postupne ako je to bežné).

Dôležité je odsledovať, či má padanie nejaký vzorec, či vlasy padajú po celej hlave alebo iba na určitých miestach, to môže naviesť na typ padania vlasov. A samozrejme hľadať spomínaný spúšťač - stres, prekonaná choroba či zdravotné problémy, užívanie liekov, operácia, nešetrné ošetrenie vlasov, problém na vlasovej pokožke...

Čím skôr prídete na skutočnú príčinu (vypadávaním vlasov sa zaoberá dermatológ - trichológ), tým sú šance na zvrátenie neželaného stavu reálnejšie a väčšie.


13/08/2019 - 15:23
Odpoveď od: kalina
Som odborník

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena