Ako sa zbavit vrasok

Mam 53 rokov a moja tvar vizera na 60 rokov uz som pouzila vsetky kremy ale nic nepomohlo mam pod ocami vacky a pod nosom strasne vraski uz neviem co mam robit dakujem za pochopenie iveta
29/11/2015
Pýta sa: Iveta
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Dobrý deň, Iveta,

vačky pod očami mávajú niekoľko príčin. Niekedy sa pridajú aj tmavé kruhy - dôvodom býva zadržiavanie vody, užívanie liekov, stenčená pokožka a úbytok tuku, kolagénu a všetkých náležitostí súvisiacich s vekom.

Vrásky pod nosom zase súvisia vo veľkej miere s mimikou - vrásky okolo úst, na vonkajšej strane očí, či medzi očami...a samozrejme s vekom, pretože už pokožka nie je natoľko pružná.

Vhodným kozmetickým prípravkom je koncentrované sérum na pleť - bývajú malé a relatívne drahé, ale stačí aplikovať iba málo, pretože sú veľmi silné - napr. sérum s liftingovým účinkom, kolagénové sérum na pleť či HA sérum.

Dôležité pri boji proti vráskam je ale aj dostatočná hydratácia, správne stravovanie a vyvážený pobyt na čerstvom vzduchu a slnku. Pozrite tiež niekoľko tipov ako vyzerať mladšie. Ak nedôverujete komerčným krémom, môžete vyskúšať domáce pleťové masky - existujú zložitejšie aj jednoduchšie recepty na masky na tvár.


06/11/2017 - 10:03
Odpoveď od: kalina
Som odborník