Domov / / / 6 skvelých tipov pre dokonalý...

6 skvelých tipov pre dokonalý svadobný účes

Posledná úprava 20.02.2018

Chcete mať svadobný účes svojich snov? Majte realistické očakávania a pozrite sa na náš zoznam rád.

Plánujte dopredu

Pokiaľ si vlasy idete nafarbiť, idete si dať urobiť trvalú alebo si idete dať vlasy inak chemicky ošetriť, urobte tak aspoň mesiac pred svadobným dňom. Tento extra čas pomôže zjemniť Váš účes, takže bude vyzerať prirodzenejšie. Okrem toho, ak niečo nevyjde, budete to mať čas napraviť.

Uvoľnite sa

Vlasy si vo svadobný deň nedajte upraviť (alebo sama neupravte) príliš skoro, a nestiahnite si ich príliš. Ak máte na sebe účes, ktorý je príliš pevný, môže Vás z neho začať bolieť hlava.

Dosiahnite uhladený vzhľad

Niekoľko týždňov pred svadbou sa nechajte ostrihať aby ste odstránili rozštiepené končeky a dosiahli uhladený vzhľad.

Informujte sa

Poraďte sa s viac než jedným kaderníkom a vyberte si toho najlepšieho. Vo vlasovom salóne, ktorý obvykle navštevujete môže byť niekto, ktorý sa špecializuje na ten typ účesov, ktorý chcete. Váš kaderník sa neurazí ak využijete služby tejto osoby alebo ho požiadate aby Vám niekoho odporučil. Svadobný účes je veľká udalosť, ktorá sa líši od obyčajného podstrihnutia alebo farbenia vlasov.

Nechajte si poradiť

Ak máte v pláne upraviť si vlasy sami, skvelé! Len v tom nebuďte sami. Požiadajte priateľku aby Vám úprimne povedala svoj názor kým si budete upravovať vlasy.

Buďte verní svojmu skutočnému ja

Neprežeňte to – inak Vaši hostia nebudú vedieť, kto je to dievča v bielych šatách! Okrem toho, príliš zložitý účes je len ďalšia vec nad ktorou sa budete musieť trápiť - a všetci vieme, že to nie je niečo, čo práve teraz potrebujete!

Tip

Ak idete na svoje medové týždne na slnečné miesto, aby Vaše vlasy vyzerali zmyselne, aplikujte na končeky vlasov opaľovací krém s ochranným faktorom 30. Prípadné poškodenie vlasov tak obmedzíte na minimum a ochránite tak svoju farbu vlasov.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


6 skvelých tipov pre dokonalý svadobný účes Priemerné hodnotenie: 5 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy