Domov / / 10 vecí, ktoré si nevedel o er...

10 vecí, ktoré si nevedel o erekcii

Posledná úprava 18.05.2017

Odkryli sme tajomstvo a pravdu, tak čo stojí za dosiahnutím skvelej erekcie? Ako ste už iste vedeli veľký podiel má na tom penis, stále však existuje veľa vecí, ktoré vás môžu prekvapiť. Tu je 10 fascinujúcich faktov, ktoré potrebujete vedieť:

  1. Existujú tri druhy erekcie – Reflexná erekcia vychádza so skutočného kontaktu. Psychogenická erekcia pochádza z vizuálnej stimulácie alebo fantázie a nočná erekcia prebieha, samozrejme v noci. Psychogenická a nočná erekcia nie sú vždy zámerné a môžu nastať v nevhodnej dobe.
  2. Fajčenie a pitie sú nepriatelia - Štúdie dokazujú, že mladí ľudia, trpia erektilnou dysfunkciou kvôli nadmernému množstvu užívaniu alkoholu a fajčeniu cigariet. Tak keď sa zdržíte dlho na party, nepomôžete tým svojej erekcií.
  3. Oral ju zväčšuje ­– Istá štúdia zistila, že muži, ktorí dostali orálny sex pred meraním ich erekcie (vážne to bola reálna štúdia) hlásili väčšiu erekciu ako muži, ktorým merali erekciu po fantazírovaní alebo si to robili sami rukou.
  4. Lepší spánok = lepšia erekcia - Nielenže spánok dokáže ovplyvniť váš sexuálny apetít, ale tiež preruší cyklus erekcie, ktorá sa deje v noci. A tak keď budete v noci s partnerom, ktorý chrápe alebo chrápete vy môže to ovplyvniť značne veľkosť vašej erekcie.
  5. Ochrana súkromia - Záleží od muža, ale súkromie, ktoré má pri sexe má dopad na jeho erekciu. Ak žije so spolubývajúcimi alebo s jeho rodičmi, prípadne s niekoľko deťmi v dome, zatiaľ čo sa o to pokúša, ťažšie sa dostane až k samotnému vrcholu.
  6. Môže byť trocha krivý - Nešiaľte! Ak sa mierne zakriví ak ste vzrušený. Malé zakrivenie od pása smerom dolu je úplne normálne. A však v prípade, že je zakrivenie extrémne alebo spôsobuje nepohodlie, môže to byť príznak Peryoniho choroby, ktorá sa vyznačuje zjazveným tkanivom vo vnútri penisu.
  7. Masturbácia – Keď nemasturbujete niekoľko dní máte väčší prietok krvi v penise, keď začnete znova masturbovať dosiahnete väčšiu erekciu. Takže ak chcete pred niektorou zapôsobiť, dajte tomu čas.
  8. Na veľkosti záleží – A to máme namysli telesnú veľkosť. Muži, ktorí sú obézni majú oveľa menšiu hladinu testosterónu a teda ich erekcia netrvá tak dlho. Udržiavanie zdravej hladiny IBM je teda v najlepšom záujme vašej erekcie.
  9. Áno, kondómy vás môžu naozaj odrovnať – Ale to neplatí pre všetkých mužov. Štúdie dokazujú, že niektorí muži majú kondóm spojený s problémami s erekciou. Práve títo muži potrebujú viacej času a viac dráždenia, aby ich ochabnutie zmizlo.
  10. Trocha viac nezadržateľnosti – ženy by mali byť vďačné za možnosti ich orgazmu, muži také veľké šťastie nemali. Faktom je, že až 30 percent mužov vyslovilo svoju nespokojnosť s tým ako dlho ich erekcia vydrží. Väčšina mužov sú tak buď príliš vzrušení alebo nemajú dostatok kontroly nad svojou erekciu.
Čítajte ďalej Príznaky porúch erekcie
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Zatiaľ bez hodnotenia

Podporte eOtazky lajkom