Zvláštne dôvody prečo nedostanete erekciu

Posledná úprava 15.01.2018

Ak je pre váš sexuálny život problém, že nedosiahnete erekciu, sú to pre mužov vždy zlé správy. Zdá sa, že pravidelné erekcie si vyžadujú pre penis tréning. Ak nebudete mať erekcie tvrdé ako skala môže sa váš penis postupom času zmenšiť o 1-2 cm.

To je niekoľko zvláštnych vecí, ktoré ovplyvňujú tvrdosť chlapa

  • Chrápanie počas celej noci a sťažené dýchanie: Práve to vám môže zabrániť v erekcii. Nový výskum ukazuje, že chrápanie, a najmä spánkové apnoe (zadržanie dychu počas spánku), by mohlo viesť k níženiu libida a erektilnej dysfunkcii. Tieto štúdie zistili, že takmer polovica mužov, ktorí trpia ťažkou spánkovou apnoe vylučujú abnormálne nízke hladiny testosterónu počas noci.
  • Dentálne nite: Výskumy ukazujú, že ochorenia ďasien je sedemkrát častejšie u mužov, ktorí majú problémy s erekciou. Zdá sa, že všetko čo uviazne medzi zubami si nakoniec nájde cestu dole do tela cez cievy. A práve tie sú kľúčové pre vašu „pištoľ vášne“ a dosiahnutie erekcie.
  • Suchá pokožka: Po prehliadnutí 4000 mužov s ekzémom vedci usúdili, že muži s problémom suchej kože a následného svrbenia majú 60 % vyššie riziko stratiť erekciu. Platí, že zápal môže byť príčinou ochabnutia.
  • Ženské slzy: Nič nezabije erekciu viac ako plač, ženský plač. Naozaj! Podľa výskumu muži, ktorí sa zúčastnili tejto štúdie boli požiadaní, aby sa pozerali na fotografie tvári žien, ktoré plakali a doplnili to pozeraním smutných filmov (áno, naozaj). Výsledok? Menšie vzrušenie a znížená hladina testosterónu, údajne spôsobené zápachom chemických látok v slzách, ktoré ovplyvňujú náladu, keď sú absorbované cez nozdry.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac