Prirodzené zväčšenie pŕs pomocou olejov

Posledná úprava 04.08.2022

Každá žena na svete chce byť krásna. K tomu patrí aj nádherné telo. Úžasné vlasy, perfektná figúra, veľké prsia, to sú len niektoré veci, na ktorých mnohým ženám záleží. Dnes pre vás máme domáce recepty na prirodzené zväčšenie pŕs – skúste si pripraviť oleje na masáž prsníkov.

Ženy mávajú malé prsia z rôznych dôvodov. Niekedy je dôvodom jednoducho nevhodné stravovanie, niekedy hormonálna nerovnováha – teda nízke množstvá estrogénov v tele – výsledkom je malý obvod hrudníka. U niektorých žien ide o genetickú danosť. Za malé prsia môže aj užívanie tabliet na chudnutie, emocionálne problémy, nedostatok tuku v tele či nepravidelná perióda. Prirodzenému zväčšeniu pŕs môžu v niektorých prípadoch napomôcť domáce olejové masáže, ktoré môžete vyskúšať aj vy.

Olivový olej na zväčšenie pŕs

Prísady:

 • olej z pšeničných klíčkov
 • olivový olej

Príprava:

Ak ho použijete správne, môže byť olivový olej veľmi účinný. A okrem použitia olivového oleja pre krásne vlasy či žiariacu pleť ho možno použiť aj na prirodzené zväčšenie pŕs.

Jednu lyžicu olivového oleja zmiešajte s olejom z pšeničných klíčkov. Zmes zahrievajte dve minúty na slabom ohni. Vlažný olej použite na masírovanie. Olej masírujte krúživým pohybom približne 10 minút v smere hodinových ručičiek, potom ďalších 10 minút v protismere. Najlepšie je začať na vonkajšej strane prsníkov a prepracovať sa do stredu. Túto zmes používajte každý deň pred sprchovaním.

Olivový olej obsahuje aj vitamín E. Masáž olivovým olejom pomáha zvýšiť prúdenie krvi, čo môže zväčšiť aj veľkosť prsníkov.

Olej z pšeničných klíčkov

Prísady:

 • olej z pšeničných klíčkov

Postup:

Popri olivovom oleji možno na prirodzené zväčšenie pŕs použiť aj olej z pšeničných klíčkov. Vďaka nemu prsia môžete spevniť.

Vezmite niekoľko kvapiek oleja z pšeničných klíčkov a masírujte 10 minút. Proces opakujte dva až trikrát denne.

Okrem zlepšenie prúdenia krvi v prsníkoch je olej z pšeničných klíčkov bohatý na vitamíny E, A a D. Tie obsahujú potrebné tuky a antioxidanty. Pomáhajú údajne vyrovnať hladiny hormónov a podporujú rast tkaniva. Olej z pšeničných klíčkov tiež údajne slúži ako prevencia ovísania prsníkov, aby boli dlhšie pevné a pružné.

Sójové bôby

Prísady:

 • sójové bôby

Príprava:

Olej zo sójových bôbov sa v domácnosti používa na viaceré účely. Môžete si poznamenať ďalší – možné prirodzené zväčšenie pŕs. Pomáha totiž navýšiť hladiny estrogénov. A tým údajne pomáha zväčšiť prsia.

Okrem použitia oleja je vhodná aj konzumácia sójových bôbov – a to denne. Účinok môže byť veľmi rýchly, zmenu vo veľkosti košíčkov môžete zbadať už o niekoľko týždňov.

Mandľový olej na zväčšenie pŕs

Prísady:

 • mandľový olej

Príprava:

Mandľový olej je vraj považovaný za jeden z najlepších olejov, ktorý možno použiť na prirodzené zväčšenie pŕs.

Je vhodné masírovať si prsníky pravidelne. Výsledky môžu byť viditeľné po 8 až 10 týždňoch. Dobré je olej si pred masážou mierne zahriať, stačí vlažný olej.

Olej zo senovky gréckej

Prísady:

 • vaječné žĺtka
 • 3 lyžice oleja zo senovky gréckej

Príprava:

Ďalší olej, vďaka ktorému údajne možno zmeniť veľkosť prsníkov.

Nachystajte si zmes žĺtku a 3 lyžíc oleja zo senovky. Pravidelne nanášajte na prsia. Najlepší čas na masáž je večer pred spaním. Zmenu k lepšiemu môžete zaznamenať po 4 až 5 týždňoch.

Klinčekový olej na zväčšenie pŕs

Prísady:

 • klinčekový olej
 • zázvor

Príprava:

Klinčekový olej ako ďalšia účinná a rýchla metóda na prirodzené zväčšenie pŕs? Okrem klinčekového oleja potrebujete aj výťažok zo zázvoru.

Na zmes treba použiť viac zázvoru a menej oleja. Klinčekový olej si môžete nachystať doma – stačí zohriať klinčeky v oleji na panvici. Veľkosť prsníkov sa môže zväčšiť už po 8 až 10 týždňoch.

Na čo nezabúdať

 1. Nezabúdajte, že všetko prírodné si žiada svoj čas a nemusí účinkovať u každého.
 2. Ak sa vám po masáži olejom rozvinie vyrážka, prestaňte ho používať a v prípade potreby navštívte lekára. Môže ísť o alergickú reakciu.
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

 • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
 • Prírodné bezpečné zloženie
 • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy