Máte ovisnuté prsia? Spevnite ich týmito domácimi receptami

Posledná úprava 12.07.2021

Ovisnuté prsia sú jedným z hlavných nedostatkov krásy, ktoré prichádzajú s vekom. Dôvodom pre ovisnuté prsia môže byť aj tehotenstvo či nabratie na váhe.

Dva z najefektívnejších spôsobov, ako si spevniť ovisnuté prsia si od vás nevyžadujú ani posilňovanie v telocvični, ani nakupovanie špeciálneho vybavenia. Využijete čaro domácich prípravkov a staroveké vedomosti o svaloch.

Domáce prípravky na spevnenie pŕs

Panenský olivový olej na ovisnuté prsia

Ľahnite si na chrbát na posteľ. Vankúš si vložte tesne pod hrudník. Vezmite niekoľko kvapiek oleja a masírujte si prsia. Masírujte ich krúživými pohybmi pomocou prstov, na každom prsníku urobte minimálne 15 kruhov. Potom si znovu nalejte o niečo viac oleja do dlaní, ruky prekrížte a masírujte ľavý prsník pravou rukou a pravý prsník ľavou rukou. Aj tentokrát robte prstami krúživé pohyby. Nakoniec si znovu vezmite trochu oleja a prekríženými rukami uchopte prsia. Na dve minúty ich rukami nadvihnite a držte. Prebytočný olej môžete odstrániť uterákom, nejaký olej však na prsiach nechajte.

Panenský olivový olej má prirodzenú schopnosť obnoviť elasticitu a pružnosť svalov. Tento domáci recept môžete používať trikrát týždenne.

Maska na spevnenie pokožky z uhorky a vaječného žĺtka

Budete potrebovať uhorku strednej veľkosti. Najemno ju nastrúhajte a dajte do misky. Pridajte vajce a riadne zmiešajte. Maska na spevnenie pokožky je hotová. Zmes aplikujte na ovisnuté prsia a nechajte 20 minút pôsobiť.

Vajce obsahuje množstvo výživných látok a proteínov. Proteíny pomáhajú vyživovať svaly a spevňujú ich zvnútra. Uhorka, ako je známe, je veľmi dobrým pleťovým tonikom. Vajíčko je dobré ne oživenie a spevnenie pŕs, uhorka vaše prsia zase rozžiari.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy