5 zlozvykov, kvôli ktorým máte ovisnuté prsia

Posledná úprava 22.02.2022

Podprsenka, ktorú nosíte, vám nesedí

Ak vám podprsenka neposkytne dostatočnú podporu, môžu vaše prsia začať postupom času ovísať. Preto je potrebné zvoliť nielen správnu veľkosť košíčkov, ale aj správny strih. Pri malých košíčkoch však podprsenku nosiť nemusíte. Dokonca ženy, ktoré podprsenku nikdy nenosili, mávajú menej ochabnuté prsia ako ženy, ktoré podprsenky nosili. Tak si vyberte.

Nepijete dostatočné množstvá vody

Je to najlepší nápoj na svete, a má to svoj dobrý dôvod. Ak nebudete piť vodu, zostane vaša pleť drsná a scvrknutá, a to nielen na tvári.

Prsia si nechránite pred slnkom

Nosíte v lete rada pletené či háčkované vestičky alebo tielka? Potom si ponatierajte opaľovacím krémom všetku kožu vystavenú slnku. Poškodenie od slnka je totiž tiež zodpovedné za predčasné starnutie a neželané ovisnuté prsia.

Fajčíte

Aj fajčenie prispieva k ovisnutým prsiam aj pokožke. Pýtate sa ako? Rozkladá totiž elastín, ktorý dodáva pleti jej mladistvý vzhľad.

Priberáte a chudnete – veľa a rýchlo

Ak sa aj vás dotýka jojo efekt pri diétovaní, trpia aj vaše prsia. Pokožka stráca pružnosť, keď sa neustále naťahuje. A keď potom začnete chudnúť, tak najskôr z pŕs, pretože sú tvorené hlavne z tuku. (pozri tiež o rôznych typoch tuku)

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac