Ako spevniť prsia sprchovaním

Posledná úprava 03.08.2022

Hydroterapia je využitie vody pre zlepšenie zdravia. Je to myšlienka, ktorá tu bola po stáročia, začala kúpeľnými domami starého Ríma, a je ešte stále populárna v krajinách ako je Japonsko, Čína, Nemecko a Kórea.

Hydroterapia funguje používaním prirodzenej reakcie tela na teplé a studené podnety na prebudenie nervov, stimuluje imunitný systém, zameriava sa na stresové hormóny, a podporuje krvný obeh. Lepšia cirkulácia má mnoho výhod pre kožu, z ktorých jedna je tá, že prirodzene podporuje pevnosť.

Hydroterapia je tiež veľmi ľahko začlenitelná do každodenného života. Je vhodné, aby ste ju praktizovali na celom tele, pretože chcete zlepšiť celkový krvný obeh, ale na začiatku sa môžete sústrediť len na prsia.

Inštrukcie pre prsnú hydroterapiu

  1. Po tom, čo sa osprchujete, nastavte sprchu tak, že vodu necháte tiecť úzkym prúdom.
  2. Oplachujte prsia teplou vodou po dobu jednej minúty.
  3. Pretočte na studenú a oplachujte 20 sekúnd.

Toto robte aspoň jeden krát za deň, a ukončite to vždy studenou vodou. Pamätajte si, studenú vodu použite kratšie než ste sa sprchovali teplou vodou.

Inštrukcie pre celotelovú hydroterapiu

  1. Keď ste hotová s bežným sprchovaním, nechajte teplú vodu tiecť cez celé vaše telo po dobu troch minút.
  2. Prepnite na najchladnejšie nastavenie, ktoré môžete zvládnuť a nechajte vodu tiecť po vašom tele po dobu jednej minúty. Aby ste zabránili tomu, že vám bude príliš veľká zima a chcete viac stimulovať krvný obeh, flanelovou handričkou alebo rukami trite rôzne časti tela počas tečenia studenej vody.

Toto robte aspoň jeden krát za deň, a ukončite to vždy studenou vodou. Pamätajte si, studenú vodu použite kratšie než ste sa sprchovali teplou vodou.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy