nadmerné vypadávanie vlasov počas tehotenstva

Dobrý deň,chcela by sa som sa opýtať čo pomáha na nadmerné vypadávanie vlasov v tehotenstve? Čítala som, že nadmerne začnú ženám vypadávať vlasy po pôrode, ale ja som ešte len v 25 tt a už mi neuveriteľne padajú. Snažím sa ich často neumývať a ani nežehliť a aj napriek tomu vlasy sú všade. Už teraz ich mám extrémne riedke A bojím sa čo ako budem vyzerať po pôrode ak to začne ešte viac. Beriem aj tehotenské vitamíny Calibrum mami takže nedostatkom vitamínov to zrejme nebude. Prosím vás poraďte mi, ďakujem.
23/11/2015
Pýta sa: erika10051
Pošlite otázku cez email, Google +, Twitter alebo Facebook

Odpovede (1)

Pridať odpoveď alebo sa prihláste tu ak máte účet ODBORNÍK (čo je to?)

Dobrá odpoveď? Pridaj bod

Ahoj, tehotenstvo s vypadavanim vlasov je zial casto spojene. Clankov je na eotazkach o tom viac. Pricina ja najcastejsie ta, ze zenske telo je v dosledku tehotenstva velmi oslabene. Vlasy sa v tomto stadiu presunu do fazy pokoja aby telo setrilo co najviac energie. No a potom po faze pokoja nasleduje vypadavanie - je to neustale sa opakukuci cyklus Ako rastú vlasy - vlasový cyklus

V tvojom pripade je mozne, ze telo reaguje uz pocas tehotenstva ale tento stav by mal do par mesiac prejst a vlasy by sa mali vratit na normalnu uroven ako predtym.

Ako doplnok su na trhu tiez vitaminy pre zeny v obdobi tehotenstva a po: Folivital pro mama


04/01/2016 - 21:06
Odpoveď od: ludomil
Som odborník

Doporučené produkty

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena