Krátke strihy pre ženy

Posledná úprava 02.12.2021

Život nebol nikdy pre ženy, a to najmä pracujúce ženy hektickejší. Nezostáva takmer žiadny čas na to, aby ste sa trápili jednoduchými, ale dôležitými vecami, ako je napríklad Váš strih. S krátkym strihom budete mať o problém menej. Môžete sa teda venovať svojej práci a netrápiť sa zlým strihom.

Krátke strihy sú opäť v móde. Celebrity s krátkymi strihmi sú napríklad Miley Cyrus, Anne Hathaway, Emma Watson, Agyness Deyn ... tento zoznam je dlhý. Prečo teda neskúsiť roztomilý pixie strih alebo bob?

Pixie strihy s dlhou ofinou a neobvyklé boby sú opäť v móde a v týchto strihoch bolo videných mnoho celebrít. Trendy krátke strihy sú späť. Ostrihať si vlasy sa považuje za dramatický krok, no častokrát to úplne zmení Váš vzhľad. Otázkou zostáva, ste ochotní túto zmenu podstúpiť?

Inverzný bob

Keď si predstavíme krátke strihy pre ženy, prvá predstava, ktorá nám preblysne pred očami je klasický obrátený bob. Na tomto jednoduchom, ale elegantnom strihu, za ktorým sa ženy hrnú do salónov niečo je. No, môže to mať niečo do činenia s množstvom celebrít, ktoré tento strih nosia, ale pokiaľ máme viac a viac žien s týmto elegantným strihom, nikto si nesťažuje, však?

Odvážny tupý bob

Ak ste si mysleli, že tupý bob je len pre malé školáčky, zamyslite sa znova. Tupý bob je jedným z najroztomilejších strihov pre ženy. Dokonale sa hodí obzvlášť pre ženy s jemnými vlasmi. Je to preto, že vlasy sú odstrihnuté tesne pod uchom (s alebo bez ofiny), čím sa vlasy zdajú mať oveľa väčší objem než zvyčajne. Je to perfektný strih pre ženy všetkých vekových kategórií!

Pixie strih

Boh žehnaj človeka, ktorý prišiel s tejto zábavným a fantastickým strihom. Keira Knightley, Halle Berry, Natalie Portman, a nedávno i Emma Watson si zaľúbili pixie strih a svet ich jednoducho zbožňuje! Aj vy sa môžete pridať k davu, zaobstarať si tento odvážny strih a prispôsobiť ho tak, aby vyhovoval vášmu tvaru tváre pomocou ofiny. Je to vzhľad, s ktorým môžete veľa experimentovať, takže to plne využite!

Krátky vrstvený strih

Mylnú predstavu, že vrstvy vyhovujú len ženám s dlhými vlasmi môžete vyvrátiť krátkym vrstveným strihom. Ak by ste chceli byť práve tou, ktorá tak urobí, prečo si vlasy neostrihať a nepreukázať to? Dajte si vlasy ostrihať do niekoľkých vrstiev (čím viac, tým lepšie!). Či si necháte vlasy rovné alebo vlnité, budú vyzerať rozkošne a štýlovo!

Krátky strih s ofinou

Ofina je jedným z strihov, ktoré môžu úplne zmeniť tvár ženy, ktorá ich nosí. Či už ide o oválnu, guľatú, alebo dlhú tvár, ofina doplní akýkoľvek tvar tváre, a preto je jednou z najvyhľadávanejších strihov pre ženy. Áno, aj pre ženy s krátkymi vlasmi. Ofina dodá strihu trochu zábavy a vzrušenia a pomôže vám zachovať si roztopašný vzhľad.

Špicatý strih

Ak hľadáte chaotický vzhľad práve-som-vstal-z-postele, potom je špicatý strih v poriadku. Ale skôr, než sa pre tento vzhľad rozhodnete sa uistite, že ste úplne spokojní s myšlienkou že ho budete nosiť. Upravte svoju fotku v editore aby ste videli, ako v ňom budete vyzerať. Je to preto, že je to trochu netradičný (ale och-aký-šik) strih, a môže chvíľu trvať, kým si naň zvyknete. Takže pripravte sa naň a keď si budete istí, jednoducho choďte na to!

Čítajte ďalej Účesy podľa tvaru tváre
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy