Krátke strapaté účesy

Posledná úprava 19.11.2021

Krátke strapaté účesy pre ženy

Krátke strapaté účesy sú preferovanou voľbou žien, pretože dodávajú tvári chudší vzhľad a sú vhodné pre ženy s hustými i riedkymi vlasmi. Navyše, bez ohľadu na farbu vlasov, ktorú používate, takýto účes vyzerá dobre a je jednoduchý na úpravu. Krátky strih je veľmi univerzálny i napriek krátkej dĺžke.

Krátke vlasy vzadu

Tento strapatý účes je kratší vzadu a dlhší vpredu. Zvyčajne sa nazýva “Posh” a bol pomenovaný po Victorii Beckham zo Spice Girls. Tento účes sa zvyčajne začína na šiji a je vzadu vrstvený. Tento účes môže byť kratší alebo dlhší aby ste dosiahli vzhľad bob účesu.

Dlhý vrstvený účes

Toto je jeden z najbežnejších účesov a zahŕňa niekoľko dlhých vrstiev. Niektoré známe osobnosti nosili tento účes. Pri tomto účese môžu byť vaše vlasy príliš strapaté a vaša tvár môže byť tým pádom neviditeľná. Použite pomádu alebo vosk aby ste získali viac štruktúrovaný vzhľad.

Doplnky

Ak hľadáte iné módne možnosti, môžete použiť vlasové doplnky, ako sú sponky a čelenky. Ak chcete, aby nebolo sponky vidieť zvoľte si obyčajné tenké sponky.

Strapaté účesy pre ženy nad 50 rokov

Tieto účesy môžu nosiť aj ženy nad päťdesiat rokov, hoci sa hovorí, že sú vhodné len pre tínedžerov. Tieto účesy vyzerajú rovnako dobre na ženách nad päťdesiat rokov i na mladých ženách. Môžete buď sa rozhodnúť pre krátky bob alebo pixie účes. Nemusíte nosiť tradičné nudné účesy, keď existuje nekonečné množstvo účesov, ktorými môžete oživiť svoj vzhľad.

Krátky bob

Bob účesy sú veľmi populárne, a to bez ohľadu na vek. Môžete ich nosiť, či ste starší ako 50 rokov alebo tínedžer, vďaka ich upravenému vzhľadu aj ich dĺžke. Nemusíte im venovať veľa pozornosti a stále budú vyzerať univerzálne. Môžete ich upraviť rôznymi spôsobmi, či už na kučeravý alebo elegantný vzhľad v závislosti podľa príležitosti.

Pixie strih

V staršom veku sa môže zdať riskantné zvoliť si pixie účes, ale tento strih je nestarnúci. Tento strih by ste mali zvážiť, ak hľadáte módny štýl, ktorý si zároveň nevyžaduje veľkú údržbu. Môžete vyskúšať rôzne štýly tohto účesu, od groovy po viac formálny.

Krátke strapaté účesy môžete nosiť bez ohľadu na vek či pohlavie. Ak si zvolíte jeden z týchto účesov, uistite sa, že sa o svoje vlasy budete správne starať aby si udržali svoj lesklý vzhľad.

Krátke strapaté účesy vyzerajú sexy a najlepšie na nich je, že sa ľahko upravujú a udržiavajú. Tu sú niektoré trendy krátke strapaté účesy.

Ak chcete vyzerať úžasne, nemusíte svoje vlasy upravovať príliš. S upravene strapatými vlasmi môžete dosiahnuť nový vzhľad a zlomiť mnoho sŕdc. Dokonca aj keď máte každý deň nabitý program, môžete nosiť krátky účes a mať dostatok času na odpočinok i ukázať svoju funky stránku. Strapaté účesy sú obvykle vrstvené, no typ vrstiev závisí na tom, aký účes si vyberiete. Krátky strapatý účes môže obsahovať niekoľko vrstiev, s niekoľkými vrstvami i vzadu, aby ste tak dosiahli lepšiu konzistenciu.​

Krátke strapaté účesy pre mužov

Muži nosia funky účesy často, rovnako ako je tomu pri oblečení. Muži zvyknú istú dobu nosiť krátke účesy, potom dlhé, ktoré neskôr nahradia čímsi iným. Pre mužov existuje niekoľko strapatých účesov, ktoré možno upraviť rôznymi spôsobmi. Navyše, strapaté účesy si nevyžadujú mnoho údržby.

Krátke špicaté účesy

Krátke špicaté účesy sú jednými z najčastejších účesov, pretože vlasy môžu byť vyhladené aj rukami. Pri tomto účese sú vlasy po bokoch a vzadu na hlave krátke a na temene hlavy dlhšie. Ak chcete dosiahnuť štýlový vzhľad, môžete sa rozhodnúť vyhladiť vlasy voskom alebo gélom na vlasy. Vlasy budú rovné, čo vám dodá ležérny vzhľad.

Strapatý účes po oči

V tomto účese vlasy dosahujú po oči a uši. Tento účes je potrebné ostrihať pomocou britvy pretože reže pod nízkym uhlom, čo vám umožní hýbať s vlasmi. Môžete použiť gél na vytiahnutie vlasov do rôznych smerov a dodať im tak moderný vzhľad.

Kučeravý strapatý účes

Ak máte texturované vlasy, môžete si zvoliť kučeravý strapatý účes. Možno ste sa už stretli s mnohými ľuďmi, ktorí by si chceli vyrovnať vlasy, ale nedokážu to. Tento účes uľahčuje boj proti kučeravým vlasom a nevyžaduje si veľkú údržbu. Tento kučeravý účes dodáva vlasom, ktoré sú asi 2-3cm dlhé jednotný vzhľad.

Čítajte ďalej Účesy podľa tvaru tváre
Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy