Krátke funky účesy

Posledná úprava 21.12.2021

Krátke funky účesy sú najlepší spôsob, ako dosiahnuť aby Vaše vlasy vyzerali štýlovo, s minimálnou starostlivosťou o ne.

Ak chcete vyzerať štýlovo, no nechcete venovať veľkú pozornosť častej starostlivosti o vlasy a ich údržbe, krátke funky účesy sú tou najlepšou alternatívou. Tieto účesy nie sú vhodné pre každého. Nosia ich z veľkej časti tínedžeri a mladí ľudia, ktorí preferujú punkový vzhľad. Tieto účesy plne závisia na tom, aké farby vlasov, vzory a vrstvy preferujete.

Krátke funky účesy pre ženy

Šikmý bob

Tento účes zahŕňa normálny bob strih s ofinou začesanou na jednu stranu tváre. Známym ho urobila Paris Hilton. Je to jeden z účesov s ofinou, ktorý vyzerá dobre na krátkych alebo stredne dlhých jemných vlasoch.

Pixie strih

Tento účes je najpopulárnejší medzi všetkými funky krátkymi účesmi. Vlasy sa pri ňom ostrihajú na krátko a nechajú sa voľne na hlave, podobne ako pri akomkoľvek obyčajnom chlapčenskom strihu. Pomocou vlasových stylingových prípravkov, môžete samozrejme upraviť takto krátke vlasy rôznymi spôsobmi. Môžete si tiež vlasy rozstrapatiť aby stáli dohora.

Konkávny bob strih

Konkávny bob spopularizovala Victoria Beckham. Pri tomto bobe je na pravej strane tváre ofina, ktoré zvyčajne siaha až po líce. Ofina na ľavej strane je kratšia ako na pravej.

Štruktúrované vrstvy

Pri tomto účese, sú vo vlasoch vytvorené vrstvy s ofinou na čele až po oči. Konce vlasov sú podstrihnuté, čo im dodáva textúrovaný vzhľad. Tento účes vyzerá na temene hlavy postupne prestrihaný a na koncoch strapatý. Tento účes je vhodný pre ľudí s podlhovastou alebo oválnou tvárou.

Krátke funky účesy pre mužov

Krátke špicaté účesy

Akýkoľvek špicatý účes vždy dodá tvári funky vzhľad. Na vytvorenie tohto účesu potrebujete len trochu gélu na vlasy. Funky vzhľad možno dosiahnuť nafarbením koncov vlasov. vlasy môžete našpicatiť akýmkoľvek spôsobom a vytvoriť tak strapatý vzhľad.

Krátky kohút

Krátky kohút je účes, pri ktorom sú vlasy po bokoch hlavy ostrihané nakrátko, čím zostane po strede hlavy línia vlasov, ktorá sa vyčeše dohora. Vo všeobecnosti platí, že tento účes bude vyzerať dobre len vtedy, ak vlasy stojace dohora nafarbíte. Ak si nechcete ostrihať vlasy po stranách hlavy, len kvôli novému účesu, môžete nosiť falošného kohúta. Pri falošnom kohútovi, nie je treba ostrihať vlasy po stranách hlavy. Falošného kohúta môžete vytvoriť tak, že vlasy po strede hlavy jednoducho vyčešete dohora.

Mullet plus kohút

Kombinácia mulletu a typického krátkeho kohúta je tiež ďalší dobrý krátky funky účes. Pri mullete sa predné vlasy ostrihajú nakrátko a zadné vlasy sa nechajú dlhé a rozpustené. Vyčesaním vlasov po strede hlavy dohora dosiahnete kombináciu krátkeho kohúta a mulletu. Nafarbením vlasov dodáte tomuto funky účesu punkový vzhľad.

Strapaté účesy

Strapatý účes je veľmi dobrý krátky strih, ktorý vyzerá funky. Pri tomto účese sa vlasy upravia trochu divokým spôsobom, čím sa vytvorí strapatý vzhľad. Tento strih je veľmi vhodný pre mužov, ktorí svojim vlasom nechcú venovať veľa času, ale chcú mať štýlový účes.

Pokiaľ ide o staršie ženy, najvhodnejší je pixie strih alebo iný podobný krátky účes. Takéto účesy si nevyžadujú ďalšiu starostlivosť o vlasy, ktorej sa staršie ženy chcú zvyčajne vyhnúť. Vyššie uvedené strihy sú len niektoré z najpopulárnejších krátkych funky účesov. Existuje mnoho ďalších účesov, ktoré môžu vyzerať funky.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Využite zľavový kupón

Naše hodnotenie:

  • Naozaj veľké množstvo dôležitých vitamínov a minerálov pre rast zdravých vlasov.
  • Rýchle doručenie + Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy