Výhody kolagénu v tabletách

Posledná úprava 28.01.2022

Kolagén je hlavnou zložkou pri formovaní šliach, väzov, svalov a chrupavky. S pribúdajúcim vekom klesá schopnosť tela vytvárať dostatočné množstvo kolagénu. Kolagénové tablety môžu pomôcť udržiavať obnovovací proces v tele. Ak ste alergický na nejaké potraviny, mali by ste vedieť, že v týchto tabletách sa nachádza hovädzí a slepačí kolagén. Poraďte sa so svojim lekárom pred tým, ako začnete užívať kolagén.

Redukcia vrások

S vytrácaním kolagénu sa vytvárajú vrásky na miestach, kde sa koža najviac hýbe, ako kĺby, čelo a pery. Vrásky a kožné škvrny najviac prosperujú bez kolagénu. Starnutie je hlavnou príčinou vrások. Životné prostredie, znečisťujúce látky a slnečné lúče k tomu tiež prispievajú. Pravidelné užívanie kolagénových tabliet napomáha k jemnej a vláčnej pokožke.

Zlepšenie vlasov

Kolagén je jednou z hlavných zložiek pri raste vlasov, pretože zaháňa voľné radikály, ktoré môžu mať vplyv na štruktúru, rast a hrúbku vlasov. Obnova kolagénu vo vlasovej pokožke zlepšuje rast vlasov. Kapsule s kolagénom posilňujú vlasy a zväčšujú priemer jednotlivých vlasov, čo dodá vlasom hustejší vzhľad.


Hľadáte kvalitný kolagén v tabletkách?

Recenzia produktu:

Tablety so 100% kolagénom dopĺňajú potrebné zásoby kolagénu do organizmu, čím podporujú zdravie a pružnosť pokožky, funkciu kĺbov a spojivového tkaniva.

Zlepšenie krvného obehu

Tablety s obsahom kolagénu posilňujú krvné cievy a zlepšujú ich elasticitu. Kolagén zosilňuje krvné cievy, čo zlepšuje krvný obeh v tele. Krv a živiny sú dodávané do vašej pokožky, čo má za následok zdravú, mlado vyzerajúcu pleť.

Podpora hojenia rán

Kolagén je potrebný na opravu a obnovenie spojivových tkanív pre podporu sily svalov, kože a kĺbov. Taktiež posilňuje stavbu kostí, šliach, chrupavky a väzov. Tieto tablety podporujú svalovú hmotu k regenerácii a pomáhajú športovcom prekonať športové úrazy rýchlejšie.

Zmiernenie bolesti z artritídy

Artritída je zápal v kĺboch, ktorý spôsobuje obmedzenú a bolestivú pohyblivosť rúk, ramien, bedrového a kolenného kĺbu. Kolagénové tablety môžu zlepšiť pohyblivosť kĺbov a znížiť bolesť z artritídy. Štúdie preukázali, že pridaním kolagénu do tkaniva chrupavky, je možné podporiť ďalšie bunky k rastu.

Zníženie výskytu celulitídy

Celulitídu spôsobuje tukové tkanivo, ktoré sa tlačí cez vlákna do hornej časti kože. Výsledkom sú jamky v pokožke. Kolagén pracuje z vnútra tela k zníženiu výskytu celulitídy. Kolagén podporuje telo k obnove a náhrade vlákien, ktoré spôsobujú výskyt celulitídy.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte saPodporte eOtazky lajkom

Čítajte viac

Blízke témy