Domov / / / Slepačia polievka pre väčšie p...

Slepačia polievka pre väčšie prsia

Posledná úprava 30.04.2018

​Najlepšie jedlo, ktorým môžete kŕmiť svoje rastúce prsia je polievka z kuracích nôh. Nechutné, hovoríte? Možno, ale nemožno poprieť, že kuracie nohy sú prírodným zdrojom glukosamínu a chondroitínu, ktoré sú nevyhnutné pre obnovu chrupavky. Pri varení vytvárajú tieto dve látky vývar, ktorý je preplnený samými dobrými vecami: glukosamínom, chondroitínom, kolagénom, bielkovinami, vápnikom, železom a stopovými minerálmi.

Kuracie nohy sa jedia po celom svete - od Mexika cez Kóreu, Jamajku až po Južnú Afriku. Pravdepodobne ste už polievku z kuracích nôh jedli, hoci nevedomky, v miestnej reštaurácii. Opýtajte sa svojich priateľov, ktorí sú kuchári - vedia, že kuracie nohy sú dôležitou zložkou kuracieho vývaru.

Skutočná krása polievky z kuracích nôh, je to, že je úžasná na podporu rastu a zväčšenia pŕs. Kolagén a želatína, ktoré sú v polievke z kuracích nôh prítomné spevňujú prsia a aj zvyšok Vášho tela a prínosy absorpcie tejto bielkoviny priamo z prirodzenej potravy prevažujú prínosy užívania doplnkov výživy. Táto polievka je tiež plná vysoko vstrebateľných foriem horčíka, draslíka, fosforu, síry a fluóru. Okrem toho, polievka z kuracích nôh je vynikajúca a Vaše prsia sa Vám poďakujú.

Máte otázku týkajúcu sa tejto témy? Pýtajte sa


Slepačia polievka pre väčšie prsia Priemerné hodnotenie: 5 1 hodnotení

Podporte eOtazky lajkom

Vyskúšali sme a odporúčame

Tabletky na zväčšenie pŕs MammaMia

Dnes akcia: Využite zľavový kupón -10%

Naše hodnotenie:

  • Obsahuje rastlinné hormóny - fytoestrogény s výborným účinkom na rozvoj a celkové zdravie prsníkov
  • Prírodné bezpečné zloženie
  • Výhodná cena

Čítajte viac

Blízke témy